Gymnázium

Gymnázium
Teplice

Historie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum sollicitudin libero id arcu tempus bibendum. Fusce sodales vestibulum tellus a mollis. Curabitur nec egestas ipsum, sed aliquet ante. Donec congue dui eget nisl porttitor, nec luctus tellus tempus. Nunc pharetra ipsum at dignissim tristique. Suspendisse potenti. Cras non nisl in felis aliquet gravida. Phasellus tincidunt metus pretium, ultrices enim eget, convallis sem. Sed lacinia tortor vel sollicitudin feugiat. Suspendisse ac sapien id nisi hendrerit iaculis in quis sem. In suscipit condimentum enim eget vestibulum. Cras ut tincidunt erat.

Změny učebního plánu

Učební plán je vlastně tabulka s rozvržením hodin jednotlivých předmětů do ročníků. My jsme se už v roce 2016 rozhodli provést změnu, která postupně nabíhala a nyní v březnu 2019 připravujeme její poslední fázi.

15.03.2019 16:20 - RNDr. Zdeněk Bergman

Pamětní deska obětem fašismu v budově GT

Již čtvrtý rok chodím do školy kolem pamětní desky z mramoru s nápisem: "Naše oběti v boji za osvobození 1939-1945." Začátkem června 1988 se pod deskou objevila kytice karafiátů. Zajímalo mě, kdo si asi vzpomněl na své profesory a spolužáky. Dozvěděla jsem se, že to byli spolužáci Antonína Zimmera a Pavla Kohna, kteří se v Teplicích sešli, aby vzpomněli 55. výročí od maturit na tehdejší obchodní akademii v Teplicích - Šanově. Dala jsem se tedy do pátrání po dalších podrobnostech a osudech…

08.02.2019 08:43 - RNDr. Zdeněk Bergman

799

Po opravných zkouškách a po vyřízení žádostí o opakování ročníku má Gymnázium Teplice k 3. září 2019 799 žáků denního studia. Z toho je 448 dívek (56 %) a 352 chlapců (44 %). Ti jsou rozděleni do 29 tříd.

03.09.2018 19:30 - RNDr. Zdeněk Bergman

Cyklisté z 6.A a B

6 fotek

Ve dnech 15. až 18. září 2019 se třídy 6.A a 6.B zúčastnily cyklistického kurzu v Jesenici nedaleko Rakovníka.

Všechny galerie

Partneři a sponzoři