Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Kontakty

Gymnázium Teplice

Československých dobrovolců 530/11,
415 01 Teplice

Email: info@gymtce.cz
Telefon: +420 417 813 081

Bankovní spojení:

Provozní účet: 717760277/0100
Depozitní účet: 78-7321390267/0100
Účet doplňkové činnosti: 7034-0013828501/0100

IČO: 61515451
DIČ: CZ61515451

Zdeněk

RNDr. Zdeněk Bergman

ředitel

Telefon: 417 813 010
Email: bergman@gymtce.cz

Marcela

Mgr. Marcela Řeháková

zástupkyně ředitele

Telefon: 417 813 043
Email: rehakova@gymtce.cz

Věra

RNDr. Věra Ševčíková

zástupkyně ředitele

Telefon: 417 813 048
Email: sevcikova@gymtce.cz

Učitelský sbor

Jméno Předměty Třída Ve škole Email
Mgr. Miloslava Bačová Nj od 1978 bacova@gymtce.cz
Mgr. Jana Bartošová Ge, M, Z 5.C od 2002 bartosova@gymtce.cz
Mgr. Ivana Bejčková Čj, D 4.A od 1994 bejckova@gymtce.cz
Mgr. Barbora Bendová Nj, Z 5.A od 2001 bendova@gymtce.cz
RNDr. Zdeněk Bergman Ge, Z od 1983 bergman@gymtce.cz
Mgr. Pavla Bergmanová Bi, M 7.G od 1989 bergmanova@gymtce.cz
Mgr. Radek Blahota Tv 6.C od 1993 blahota@gymtce.cz
Mgr. Lenka Boehmová Aj, Čj od 1990 boehmova@gymtce.cz
Mgr. Jarmila Chárová Čj, Fj od 2012 charova@gymtce.cz
Mgr. Jana Cinglová Aj od 1992 cinglova@gymtce.cz
Mgr. Jakub Doboš Bi, Tv 8.B od 2002 dobos@gymtce.cz
Doc. PaedD. Pavel Doulík, Ph.D. Ch od 2011 doulik@gymtce.cz
Mgr. Barbora Dvořáková Čj, Šj od 2007 dvorakovaba@gymtce.cz
Mgr. Blanka Dvořáková Dg, M 2.A od 2000 dvorakova@gymtce.cz
Doc. Mgr. Kateřina Dytrtová, Ph.D. Es od 2011 dytrtova@gymtce.cz
Mgr. Jitka Emingrová Čj, La od 1994 emingrova@gymtce.cz
Mgr. Andrea Farská Aj, Zvk od 2001 farska@gymtce.cz
Mgr. Vladislav Jedlička F, M 1.A od 2007 jedlickav@gymtce.cz
Mgr. Jan Jetel Aj od 2007 jetel@gymtce.cz
Mgr. Miloš Kejzlar Dg, M od 2002 kejzlar@gymtce.cz
Mgr. Bc. Josef Kopřiva Bi, Ch od 2017 koprivaj@gymtce.cz
Mgr. Irena Korfová Nj, Rj, Zsv, Ov od 1988 korfova@gymtce.cz
Mgr. Martina Krausová F, M 7.A od 2001 krausovam@gymtce.cz
Mgr. Monika Krausová Bi, M 8.E od 1994 krausova@gymtce.cz
Mgr. Ilona Kuboňová F, M od 1989 kubonova@gymtce.cz
Mgr. Petra Kučerová Aj, D 5.E od 2003 kucerova@gymtce.cz
Mgr. Pavol Kufel Ge, M, Z 8.F od 2001 kufel@gymtce.cz
Mgr. Michaela Leónová Nj, Šj od 2001 leonova@gymtce.cz
Mgr. Radka Manáková Rj, Zvk od 1992 manakova@gymtce.cz
PhDr. Květuše Martínková Hv od 2003 martinkova@gymtce.cz
Ing. Věra Minaříková Ch, In od 2007 minarikova@gymtce.cz
Mgr. Eva Mojžišová F, M 7.B od 1994 mojzisova@gymtce.cz
Ing. Bc. Jakub Mráček Ch, In 6.B od 2011 mracek@gymtce.cz
Mgr. Jolana Mrzenová Nj, Tv 5.D od 1988 mrzenova@gymtce.cz
Mgr. Martin Mühlfait Tv, Zsv 7.C od 1999 muhlfait@gymtce.cz
Bc. Dagmar Pike Aj od 2016 pike@gymtce.cz
Mgr. Martin Rak D, Z 8.A od 2012 rak@gymtce.cz
Mgr. Roman Rauch In, M 7.D od 1994 rauch@gymtce.cz
Mgr. Jiří Řehák D, Zsv 7.F od 1994 rehak@gymtce.cz
Mgr. Otakar Reich Čj, D 6.E od 2000 reich@gymtce.cz
Mgr. Iva Reichová Čj, D od 2017 reichova@gymtce.cz
Mgr. Jan Růžička D, Zsv 6.A od 2007 ruzicka@gymtce.cz
Mgr. Veronika Růžičková Aj, Nj od 2011 ruzickova@gymtce.cz
Mgr. Jiřina Sanitriková Čj, Fj od 1978 sanitrikova@gymtce.cz
Mgr. Pavla Sedláková Čj, Hv od 1995 sedlakova@gymtce.cz
Mgr. et MgA. Iva Šimková Bi, Ge, Dv od 1993 simkova@gymtce.cz
PhDr. Valerie Škodová D, Nj od 1982 skodova@gymtce.cz
Mgr. Daniela Spěšná Aj, Ov od 2014 spesna@gymtce.cz
Bc. Jan Steinsdörfer F, M od 2017 steinsdorfer@gymtce.cz
Mgr. Eva Talacová F od 2016 talacova@gymtce.cz
Ing. Václava Tomášová En od 2011 tomasova@gymtce.cz
Mgr. Vladimír Trpka, Ph.D. Čj, Zsv 6.D od 2016 trpka@gymtce.cz
Mgr. Zbyněk Ulrich Bi, Z 7.E od 2012 ulrich@gymtce.cz
RNDr. Zdeněk Vácha F, M od 1983 vacha@gymtce.cz
Mgr. Alena Vacková Tv od 1994 vackova@gymtce.cz
Mgr. Miroslav Vartecký Tv, Zsv 5.B od 1999 vartecky@gymtce.cz
Mgr. Stanislav Vašků Čj, Zsv 5.F od 1991 vasku@gymtce.cz
Mgr. Jan Vavrein Ge, Nj, Z 8.D od 2000 vavrein@gymtce.cz
Mgr. Marcela Vlačihová Bi, Ge, Ch 6.F od 1998 vlacihova@gymtce.cz
Mgr. Václav Volenec Aj od 2011 volenec@gymtce.cz
Mgr. Kamila Volfová D, Nj 8.C od 2009 volfova@gymtce.cz
James Douglas Wangen Aj od 2017 wangen@gymtce.cz
RNDr. Jana Zahranová Ch od 2002 zahranova@gymtce.cz
Mgr. Dagmar Žbánková Čj, D 3.A od 1994 zbankova@gymtce.cz

Rychlá navigace

Fotogalerie

Otevření Beuronské kaple

Otevření Beuronské kaple

34 fotek

8. března 2018 byla slavnostně otevřena kaple Nanebevzetí panny Marie v budově B Gymnázia Teplice. Bylo tak završeno téměř čtvrtstoleté úsilí o její záchranu.

RNDr. Zdeněk Bergman
18.04.2018 12:01

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz