Logo Ústecký kraj

Kontakty

Gymnázium Teplice

Čs. dobrovolců 530/11,
415 01 Teplice

  • E-mail: info@gymtce.cz
  • Datovvá schránka: unpwqtr
  • Telefon: +420 417 813 081

Bankovní spojení:

  • Provozní účet: 717760277/0100
  • Depozitní účet: 78-7321390267/0100
  • Účet doplňkové činnosti: 7034-0013828501/0100

Studijní obory:

  • Gymnázium (čtyřleté): 79-41-K/41
  • Gymnázium (osmileté): 79-41-K/81

IČO: 61515451
DIČ: CZ61515451
IZO: 081922
REDIZO: 600011216

Zdeněk

RNDr. Zdeněk Bergman

ředitel

Telefon: 417 813 010
Email: bergman@gymtce.cz

Věra

RNDr. Věra Ševčíková

zástupce ředitele C

Telefon: 417 813 048
Email: sevcikova@gymtce.cz

Marcela

Mgr. Bc. Marcela Řeháková

zástupce ředitele A

Telefon: 417 813 043
Email: rehakova@gymtce.cz

Jakub

Ing. Jakub Mráček

zástupce ředitele B

Telefon: 417 813 053
Email: mracek@gymtce.cz

Učitelský sbor

Předměty Třída Ve škole
Kateřina

Mgr. Kateřina Appelová

Telefon: 417 813 014
Email: appelova@gymtce.cz

od 2017
Jana

Mgr. Jana Bartošová

Telefon: 417 813 020
Email: bartosova@gymtce.cz

6.A od 2002
Jitka

Mgr. Jitka Bednářová

Telefon: 417 813 014
Email: bednarova@gymtce.cz

od 2020
Ivana

Mgr. Ivana Bejčková

Telefon: 417 813 053
Email: bejckova@gymtce.cz

od 1994
Barbora

Mgr. Barbora Bendová

Telefon: 417 813 011
Email: bendova@gymtce.cz

6.E od 2001
Tim

Tim Bendt

lektor Nj

Telefon: 417 813 011
Email: bendt@gymtce.cz

od 2023
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Bergman

ředitel

Telefon: 417 813 010
Email: bergman@gymtce.cz

od 1983
Pavla

Mgr. Pavla Bergmanová

Telefon: 417 813 018
Email: bergmanova@gymtce.cz

od 1989
Radek

Mgr. Radek Blahota

Telefon: 417 813 012
Email: blahota@gymtce.cz

7.F od 1993
Michaela

Mgr. Michaela Černá Vacková

Telefon: 417 813 012
Email: cerna@gymtce.cz

od 2020
Jakub

Mgr. Jakub Doboš

vedoucí Bioparku

Telefon: 417 813 012
Email: dobos@gymtce.cz

6.F od 2002
od 2000
Blanka

Mgr. Blanka Dvořáková

Telefon: 417 813 023
Email: dvorakova@gymtce.cz

8.G od 2000
od 2011
Andrea

Mgr. Andrea Farská

Telefon: 417 813 014
Email: farska@gymtce.cz

od 2001
František

Mgr. František Frolík

Telefon: 417 813 020
Email: frolik@gymtce.cz

5.A od 2020
Rostislav

Mgr. Rostislav Gramskopf

Telefon: 417 813 016
Email: gramskopf@gymtce.cz

od 2023
Vojtěch

PhDr. Vojtěch Hadraba

psycholog

Telefon: 722 588 364
Email: hadraba@gymtce.cz

od 2014
7.B od 2019
Pavla

Mgr. Pavla Hofmanová

Telefon: 417 813 023
Email: hofmanova@gymtce.cz

8.C od 2019
Vladislav

Mgr. Vladislav Jedlička

Telefon: 417 813 015
Email: jedlickav@gymtce.cz

od 2007
Jan

Mgr. Jan Jetel

Telefon: 417 813 029
Email: jetel@gymtce.cz

od 2007
Eva

Mgr. Eva Jusková

kariérní poradce

Telefon: 417 813 016
Email: juskova@gymtce.cz

6.C od 2019
Miloš

Mgr. Miloš Kejzlar

Telefon: 417 813 019
Email: kejzlar@gymtce.cz

od 2002
Zdeněk

Mgr. Zdeněk Kolafa

Telefon: 417 813 029
Email: kolafa@gymtce.cz

od 2019
Julie

Mgr. Julie Kolouchová

Telefon: 417 813 031
Email: kolouchova@gymtce.cz

od 2022
Josef

Mgr. Bc. Josef Kopřiva

Telefon: 417 813 021
Email: koprivaj@gymtce.cz

5.B od 2017
Irena

Mgr. Irena Korfová

Telefon: 417 813 016
Email: korfova@gymtce.cz

2.A od 1988
Matěj

Mgr. Matěj Kotz

Telefon: 417 813 018
Email: kotz@gymtce.cz

5.E od 2021
Monika

Mgr. Monika Krausová

Telefon: 417 813 018
Email: krausova@gymtce.cz

6.B od 1994
Martina

Mgr. Martina Krausová

Telefon: 417 813 023
Email: krausovam@gymtce.cz

5.F od 2001
od 2021
Kamila

Mgr. Kamila Kubiš Volfová

Telefon: 417 813 011
Email: volfova@gymtce.cz

6.D od 2009
Ilona

Mgr. Ilona Kuboňová

projektový manažer

Telefon: 417 813 023
Email: kubonova@gymtce.cz

od 1989
Jan

Mgr. Jan Kubíček

Telefon: 417 813 029
Email: kubicek@gymtce.cz

od 2022
od 2020
Petr

Bc. Petr Kutina

Telefon: 417 813 041
Email: kutina@gymtce.cz

od 2022
Marie

Mgr. Marie Kučerová

Telefon: 417 813 014
Email: kucerovam@gymtce.cz

od 2010
Petra

Mgr. Petra Kučerová

Telefon: 417 813 016
Email: kucerova@gymtce.cz

7.G od 2003
Tereza

Mgr. Tereza Křížová

Telefon: 417 813 020
Email: krizova@gymtce.cz

od 2023
Michaela

Mgr. Michaela Leónová

Telefon: 417 813 011
Email: leonova@gymtce.cz

od 2001
Tomáš

Mgr. Tomáš Mach

Telefon: 417 813 011
Email: mach@gymtce.cz

od 2020
Radka

Mgr. Radka Manáková

Telefon: 417 813 025
Email: manakova@gymtce.cz

od 1992
od 2003
od 2023
Věra

Ing. Věra Minaříková

Telefon: 417 813 020
Email: minarikova@gymtce.cz

od 2007
Jolana

Mgr. Jolana Mrzenová

Telefon: 417 813 060
Email: mrzenova@gymtce.cz

6.G od 1988
Jakub

Ing. Jakub Mráček

zástupce ředitele B

Telefon: 417 813 053
Email: mracek@gymtce.cz

od 2011
Matěj

Mgr. Matěj Märc

Telefon: 417 813 014
Email: marc@gymtce.cz

od 2022
Martin

Mgr. Martin Mühlfait

Telefon: 417 813 030
Email: muhlfait@gymtce.cz

5.C od 1999
Hana

Mgr. Hana Nováková

Telefon: 417 813 031
Email: novakova@gymtce.cz

4.A od 2013
Kamila

Mgr. Kamila Panešová

Telefon: 417 813 014
Email: panesova@gymtce.cz

od 2022
Nikola

Bc. Nikola Partyková

Telefon: 417 813 031
Email: partykova@gymtce.cz

od 2021
Tereza

Mgr. Tereza Pecháčková

Telefon: 417 813 014
Email: pechackova@gymtce.cz

od 2011
Dagmar

M.A. Dagmar Pike

Telefon: 417 813 033
Email: pike@gymtce.cz

3.A od 2016
Pavla

Mgr. Pavla Pokorná

výchovný poradce

Telefon: 417 813 014
Email: pokornap@gymtce.cz

od 2010
Jitka

Mgr. Jitka Polívková

Telefon: 417 813 032
Email: polivkova@gymtce.cz

5.D od 2022
Pavel

Mgr. Pavel Prchal

Telefon: 417 813 030
Email: prchal@gymtce.cz

od 2021
Hana

Mgr. Hana Pupíková

Telefon: 417 813 023
Email: pupikova@gymtce.cz

od 2023
Martin

Mgr. Martin Rak

Telefon: 417 813 032
Email: rak@gymtce.cz

7.A od 2012
Roman

Mgr. Roman Rauch

Telefon: 417 813 020
Email: rauch@gymtce.cz

od 1994
Otakar

Mgr. Otakar Reich

Telefon: 417 813 035
Email: reich@gymtce.cz

8.A od 2000
Iva

Mgr. Iva Reichová

výchovný poradce

Telefon: 417 813 016
Email: reichova@gymtce.cz

od 2017
Ramon Ruben

Ramon Ruben Ruiz

Telefon: 417813011
Email: ruiz@gymtce.cz

od 2018
Veronika

Mgr. Veronika Růžičková

Telefon: 417 813 031
Email: ruzickova@gymtce.cz

od 2011
Jiří

Mgr. Jiří Řehák

Telefon: 417 813 035
Email: rehak@gymtce.cz

od 1994
Marcela

Mgr. Bc. Marcela Řeháková

zástupce ředitele A

Telefon: 417 813 043
Email: rehakova@gymtce.cz

od 1999
Kamila

Mgr. Kamila Saba Svobodová

Telefon: 417 813 025
Email: svobodova@gymtce.cz

od 2003
Pavla

Mgr. Pavla Sedláková

Telefon: 417 813 024
Email: sedlakova@gymtce.cz

od 1995
Tetiana

Bc. Tetiana Shkyrta

asistentka pro Ukrajince

Telefon: 417 813 013
Email: shkyrta@gymtce.cz

od 2022
Pavel

Mgr. Pavel Sokol

Telefon: 417 813 023
Email: sokol@gymtce.cz

7.E od 2020
Jan

Mgr. Jan Steinsdörfer

Telefon: 417 813 015
Email: steinsdorfer@gymtce.cz

5.G od 2017
Marcela

Mgr. Marcela Šefcová

Telefon: 417 813 023
Email: sefcova@gymtce.cz

1.A od 2022
Věra

RNDr. Věra Ševčíková

zástupce ředitele C

Telefon: 417 813 048
Email: sevcikova@gymtce.cz

od 1982
Iva

Mgr. et MgA. Iva Šimková

Telefon: 417 813 018
Email: simkova@gymtce.cz

od 1993
Valerie

Bc. Valerie Šimůnková

Telefon: 417 813 011
Email: simunkova@gymtce.cz

od 2022
od 2020
Lubomír

Mgr. Lubomír Tanzmann

Telefon: 417 813 032
Email: tanzmann@gymtce.cz

8.D od 2018
Václava

Ing. Václava Tomášová

Telefon: 417 813 016
Email: tomasova@gymtce.cz

od 2011
Vladimír

Mgr. Vladimír Trpka, Ph.D.

Telefon: 417 813 031
Email: trpka@gymtce.cz

od 2016
Zbyněk

Mgr. Zbyněk Ulrich

Telefon: 417 813 019
Email: ulrich@gymtce.cz

od 2012
Alena

Mgr. Alena Vacková

vedoucí ŠSK

Telefon: 417 813 012
Email: vackova@gymtce.cz

od 1994
Miroslav

Mgr. Miroslav Vartecký

Telefon: 417 813 030
Email: vartecky@gymtce.cz

7.C od 1999
Jan

Mgr. Jan Vavrein, DiS.

Telefon: 417 813 060
Email: vavrein@gymtce.cz

8.E od 2000
Stanislav

Mgr. Stanislav Vašků

Telefon: 417 813 016
Email: vasku@gymtce.cz

7.D od 1991
Marcela

Mgr. Marcela Vlačihová

Telefon: 417 813 021
Email: vlacihova@gymtce.cz

8.F od 1998
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Vácha

Telefon: 417 813 023
Email: vacha@gymtce.cz

od 1983
Milan

Mgr. Milan Zamrzla

Telefon: 417 813 021
Email: zamrzla@gymtce.cz

8.B od 2019
Kateřina

Mgr. Kateřina Zimová

Telefon: 417 813 033
Email: zimova@gymtce.cz

od 2023

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz