Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

100 let české koruny - soutěž

28.02.2019 20 RNDr. Zdeněk Bergman

100 let české koruny - soutěž

Slezská univerzita Opava a Česká národní banka vyhlašují soutěž o nejlepší esej na ekonomické téma. Čas máte ještě víc než měsíc - do 5. dubna 2019.

Katedra financí a účetnictví Obchodně podnikatelské fakulty Slezské univerzity v Karviné ve spolupráci s Českou národní bankou a Statutárním městem Karviná pořádá již 11. ročník celostátní soutěže pro středoškolské studenty.

Úkolem je zpracovat esej na odborné téma, které letos zní "100 LET ČESKÉ KORUNY: KOLIK LET KORUNU JEŠTĚ ČEKÁ A JAKÁ BUDOU?". Cílem soutěže je rozšířit povědomí středoškoláků o aktuálních ekonomických a finančních problémech a zároveň i přispět k rozvoji jejich finanční a ekonomické gramotnosti. Soutěž si za dobu své existence vybudovala pozici ojedinělé a velice pozitivně vnímané akce, k čemuž napomáhá jak oficiální partnerství s Českou národní bankou, tak i velice atraktivní a mimořádné ceny. Autor vítězné práce získá 15 000 Kč, druhá nejlepší práce bude odměněna 10 000 Kč a třetí práce 5 000 Kč. Ceny budou vítězům slavnostně předány za účasti představitelů všech organizátorů i zástupců médií.

Více zde.

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Mundani - Mír - Útěk a vyhnání

Mundani - Mír - Útěk a vyhnání

9 fotek

Ve dnech 21. a 22. března 2019 se konala akce v rámci česko-německého projektu Mundani na téma Mír. Projektu se účastnili žáci 5.D z Gymnázia Teplice a jejich vrstevníci z německé školy Vitzthum…

Mgr. Ilona Kuboňová
24.03.2019 23:17

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz