Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Rozum je jediný dar, který příroda rozdělila pravděpodobně spravedlivě, protože nikdo si nahlas nestěžuje, že ho má málo. M. de Montaigne

100 let české koruny - soutěž

28.02.2019 4 RNDr. Zdeněk Bergman

100 let české koruny - soutěž

Slezská univerzita Opava a Česká národní banka vyhlašují soutěž o nejlepší esej na ekonomické téma. Čas máte ještě víc než měsíc - do 5. dubna 2019.

Katedra financí a účetnictví Obchodně podnikatelské fakulty Slezské univerzity v Karviné ve spolupráci s Českou národní bankou a Statutárním městem Karviná pořádá již 11. ročník celostátní soutěže pro středoškolské studenty.

Úkolem je zpracovat esej na odborné téma, které letos zní "100 LET ČESKÉ KORUNY: KOLIK LET KORUNU JEŠTĚ ČEKÁ A JAKÁ BUDOU?". Cílem soutěže je rozšířit povědomí středoškoláků o aktuálních ekonomických a finančních problémech a zároveň i přispět k rozvoji jejich finanční a ekonomické gramotnosti. Soutěž si za dobu své existence vybudovala pozici ojedinělé a velice pozitivně vnímané akce, k čemuž napomáhá jak oficiální partnerství s Českou národní bankou, tak i velice atraktivní a mimořádné ceny. Autor vítězné práce získá 15 000 Kč, druhá nejlepší práce bude odměněna 10 000 Kč a třetí práce 5 000 Kč. Ceny budou vítězům slavnostně předány za účasti představitelů všech organizátorů i zástupců médií.

Více zde.

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Mundani končí

Mundani končí

10 fotek

Foto ze schůzky v Drážďanech dne 19. června 2019 pořídila P. Bergmanová.

Mgr. Pavla Bergmanová
20.06.2019 08:58

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz