Logo Ústecký kraj

22. 9. 1575: Rudolf II. v Katedrále sv. Víta korunován českým králem.

Běhání, které pomáhá!

18.05.2022 882 RNDr. Zdeněk Bergman

Běhání, které pomáhá!

Dovolujeme si Vás oslovit v souvislosti s charitativní akcí Run and Help, kterou pořádáme ve spolupráci s Kontem Bariéry, ve středu  25. května 2022  (od 8:00 – 18:00 hodin) a to v AGC aréně v Teplicích.

 

Každý rok se do tohoto charitativního běhu zapojují tisíce nadšenců, jimž není lhostejný osud druhých. Přidejte se i Vy a svoji účastí či drobným finančním obnosem (např. zakoupením červených nosů, které jsou symbolem Konta Bariéry za 50 Kč nebo přispěním do kasičky na stadionu) pomozte čtyřletému Jáchymkovi z Proboštova, kterého čeká náročná operace obou nohou a opětná snaha se dostat na vlastní nožky.

Nikdo nezávodí, časy se neměří, vítězové jsou všichni. Letos navíc podpoří Nadační fond FK Teplice ještě vybranou částku pro Jáchymka svým finančním darem,  jehož výše se bude odvíjet  od počtu naběhaných kilometrů v rámci Run and Help.

Run and Help slavnostně zahájí legenda a dlouholetý kapitán FK Teplice Admir Ljevakovič, který byl i jedním z ambasadorů Konta Bariéry.

Kromě běhání pro dobrou věc, máme pro Vás v tento den připravenou např. i prohlídku stadionu FK Teplice, včetně veškerého zázemí, šaten týmu, síně slávy, atd. Těšit se můžete tradičně např. i na některé házenkářky DHK Most či hokejisty HC Verva Litvínov, kteří též podpoří Run and Help svoji aktivní účastí. 

V případě, že se rozhodnete akci svojí účastí podpořit, dejte nám to prosím vědět (kontakt: p. Kunz, kunz.vilem@seznam.cz, tel.:  605 111 774) nejpozději do 23. 5. 2022.

S pozdravem

Mgr. Rudolf Řepka LL.M.

ředitel společnosti

FK TEPLICE a.s.
Na Stínadlech 2796
415 01 Teplice

Zpět na: Oznámení

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz