Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Brloh

12.10.2020 65 RNDr. Zdeněk Bergman

Brloh

Přírodovědecká fakulta Masarykovy uniberzity vyhlásila soutěž pro žáky nižšího stupně gymnázia. Podívejte se na bližší podmínky a zvažte registraci družstva.

Jedná se o jedenáctý ročník internetové týmové soutěže, která je určena pro týmy tvořené žáky základních škol a žáky odpovídajících ročníků nižších gymnázií. Každý tým smí mít nejvýše čtyři členy. Svůj tým můžete registrovat na stránkách soutěže http://brloh.math.muni.cz/, nejpozději však do 9. listopadu  2020 (začátek prvního internetového kola). Poté bude registrace uzavřena. Soutěž bude mít tři semifinálová kola, malé finále a velké finále pro nejlepší týmy. Každý týden (počínaje 9. listopadem) zveřejníme na našich webových stránkách http://brloh.math.muni.cz zadání 10 logických úloh. Po zaregistrování budou žáci vkládat odpovědi přímo na náš web.

Do malého finále postoupí všechny týmy které vyřeší alespoň 6 úloh v každém internetovém kole nebo 20 úloh celkem. Do velkého finále pak postoupí 7 nejlepších týmů ze základních škol a 7 nejlepších týmů z gymnázií. Velké finále se uskuteční ve čtvrtek 10. prosince 2020. Pro nejlepší týmy jsou připraveny zajímavé hodnotné ceny.

Podrobnější informace sdělíme postoupivším týmům elektronickou poštou (v případě domluvy i jinak).

Podrobná pravidla a více informací o této hře najdete na webu http://brloh.math.muni.cz.

Zpět na: Oznámení

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz