Logo Ústecký kraj

Brloh

15.10.2023 335 RNDr. Zdeněk Bergman

Brloh

Zveme vás k účasti v BRněnské LOgické Hře. Jedná se o devátý ročník internetové týmové soutěže, která je určena pro týmy tvořené žáky základních škol a žáky odpovídajících ročníků nižších gymnázií.

Každý tým smí mít nejvýše čtyři členy. Svůj tým můžete registrovat na stránkách soutěže http://brloh.math.muni.cz/, nejpozději však do 6. listopadu 2023 (začátek prvního internetového kola). Poté bude registrace uzavřena. Soutěž bude mít tři internetová kola, semifinále a finále pro nejlepší týmy. Každý týden (počínaje 6. listopadem) zveřejníme na našich webových stránkách http://brloh.math.muni.cz zadání 10 logických úloh. Po zaregistrování budou žáci vkládat odpovědi přímo na náš web.

Do semifinále postoupí všechny týmy které vyřeší alespoň 6 úloh v každém internetovém kole nebo 20 úloh celkem. Do finále pak postoupí 7 nejlepších týmů ze základních škol a 7 nejlepších týmů z gymnázií. Finále se uskuteční ve středu 13. prosince v Brně na půdě Gymnázia tř. Kpt. Jaroše. Pro nejlepší týmy jsou připraveny zajímavé hodnotné ceny.

Podrobná pravidla a více informací o této hře najdete na webu http://brloh.math.muni.cz.

Za organizátory Brlohu Petr Pupík

Zpět na: Oznámení

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz