Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Centrum pro talentovanou mládež

13.05.2019 774 RNDr. Zdeněk Bergman

Centrum pro talentovanou mládež

Od 13. května 2019 si studenti mohou vybrat z nabídky desítek kurzů nejrůznějších témat a zaměření. Mohou tak rozvíjet nejen svou angličtinu, ale i znalosti v oboru, který budou chtít i po střední škole dále studovat.

Centrum pro talentovanou mládež je virtuální školou, která nabízí online kurzy špičkové kvality s profesionálními instruktory, kteří provází studenty studiem, poskytují zpětnou vazbu a dohlíží na rozvoj studenta. Online studium není jednorázovou záležitostí. Studenti mají možnost postupovat od jednodušších kurzů ke složitějším a dospět tak třeba až k mezinárodní oborové Advanced Placement zkoušce, která jim pomůže při přijímacím řízení na univerzity v Čechách i v zahraničí.

Studovat online kurzy mohou děti od 11 let až po studenty vyšších ročníků. Nováčky v online studiu můžeme ujistit, že se nemusejí bát angličtiny ani nové zkušenosti s interaktivním studiem. Připravili jsme pro ně ukázku z kurzů CTM Junior program, mohou se podívat, jak intuitivní a přehledné studium je.

Jako v předchozích letech, i letos přislíbilo MŠMT stipendia, a to pro 250 studentů - 4 000 Kč pro jednoho studenta. Vše o registracích a stipendiích najdete zde.

Všechny informace najdete na našem webu, kam doplňujeme aktuální informace.

A teď ještě to nejdůležitější v bodech:

  • registrace do CTM Online otevíráme 13. května a uzavíráme 20. září 2019
  • podzimní semestr začíná v říjnu 2019
  • studenti od 11 let po maturitu si mohou vybírat z desítek online kurzů v angličtině nejrůznějších zaměření a témat
  • pro prvních 250 studentů přislíbilo MŠMT stipendium ve výši 4 000 Kč, pro více informací sledujte web

Přejeme Vám krásné dny,

Jeanne Bočková

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Bad Kissingen

Bad Kissingen

7 fotek

Ve dnech 17. až 20. února 2020 se 15 studentů našeho gymnázia vydalo navázat kontakt s partnerským gymnáziem Jacka Steinbergera v Bad Kissingenu.

Mgr. Martin Rak
19.02.2020 18:25

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz