Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

26. květen 1872: Emil Holub se vydává na svou první cestu do Afriky do země divokých Mašukulumbů.

Centrum pro talentovanou mládež

13.05.2020 140 RNDr. Zdeněk Bergman

Centrum pro talentovanou mládež

Od 18. května se můžete hlásit k online kurzům od Centra pro talentovanou mládež (CTM). CTM nabízí studentům možnost vzdělávat se i mimo školu a věnovat se oboru, který studenty baví. A to online a v angličtině s podporou instruktora. V katalogu CTM najdete kurzy programování, psychologie, biologie, historie, matematiky a spoustu dalších. Využít můžete stipendií CTM z dotace od MŠMT ve výši až 4000 Kč.

A k čemu by vám studium online bylo? Zlepšíte se v angličtině, prohloubíte si znalosti v oboru, kterému se třeba budete chtít v budoucnu profesně věnovat a dostanete se blíže k možnosti složit mezinárodní Advanced Placement zkoušku, která se uznává u přijímacích zkoušek na vysoké školy u nás i ve světě. Zkrátka budete pracovat na své úspěšné budoucnosti!

Jak se studuje na virtuální škole? Podívejte se na cestu studenta s CTM.

Pokud se chcete podívat, jak vypadá online kurz uvnitř, připravili jsme demo kurz.

Máte otázky nebo chcete jednoduše vědět víc? Připojte se k webináři o studiu na CTM:

www.ctm-academy.cz

______________________________

Učte online s ověřeným kurzem CTM

Mezi nejžádanější programy pro školy patří online kurz Literature, Literacy and Critical Thinking pro studenty vyšších ročníků středních škol. Tento online kurz učí pedagogové ze škol, které proškolíme a poskytneme jim nástroj, jak se studenty pracovat, včetně všech podkladů. Jedná se o propracovaný kurz, v angličtině, který je vhodný pro projektové dny, hodiny angličtiny či jako doplněk hodin literatury.

V letošním školním roce využívají tento kurz například Gymnázium PORG, Gymnázium Jana Palacha, Gymnázium Jana Nerudy, Gymnázium Jírovcova České Budějovice, Gymnázium Masarykovo náměstí Zlín, Gymnázium Na Zatlance a další školy. Připojte se k nim příští školní rok i Vy!

Pro představení kurzu Literature, Literacy and Critical Thinking jsme připravili webinář:

Více o kurzu Literature pro školy.

_______________________________

Děkujeme Vám a věříme, že nabídka CTM Online bude zajímavá pro Vás jako školu i pro jednotlivé studenty, kteří mají vzdělání na prvním místě.

Přejeme z CTM klidné dny,

Jeanne Bočková, ředitelka

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Bad Kissingen

Bad Kissingen

7 fotek

Ve dnech 17. až 20. února 2020 se 15 studentů našeho gymnázia vydalo navázat kontakt s partnerským gymnáziem Jacka Steinbergera v Bad Kissingenu.

Mgr. Martin Rak
19.02.2020 18:25

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz