Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Smích je svátkem obličeje. Werich

Chcete jet do Cambridge?

12.11.2018 2 605 RNDr. Zdeněk Bergman

Chcete jet do Cambridge?

9. listopadu 2018 nám přišl e-mail, který pojednává o nabídce pro taletované, cílevědomé a pilné žáky septim navštívit jednu z nejstarších anejvyhlášenějších univerzit. Podívejte se na to:

Dobrý den,

jmenujeme se Jozef Jakub Kojda, Juraj Mičko a Pavol Drotár, jsme studentmi na University of Cambridge a koordinátormi programu Experience Cambridge 2019, v rámci kterého zveme nadějné studenty předposledních ročníků středních škol z Česka do Cambridge, aby si mohli prožít 4 dny v kůži studenta této slavné univerzity. Program studentům umožňuje strávit

4 dny a 3 noci na zdejší univerzitě, navštěvovat přednášky a zůčastnit se typické místní formání večeře nesoucí nádech filmů o Harrym Potterovi.

Cílem našeho programu je ukázat středoškolákům, že studovat na Cambridge není pro Čecha nemožné, případně je povzbudit v jejich snaze o studium zde.

Jak jsme se již zmínili, rádi bychom do projektu zapojili talentované a pracovité studenty z ČR a věříme, že i takoví se nacházejí i na Vaší škole. Podmínkou přihlášky je průměr známek do 1,5 a vášeň pro předmět, jehož studiu se chtěli věnovat v budoucnu, což by mělo být podpořené volnočasovými aktivitami spojenými s daným předmětem.

Chtěli by jsme Vás poprosit, jestli byste takové studenty mohl/a obeznámit s naším programem – více informací je na http://www.experience-cambridge.org/cs/.

V případě otázek mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Organizační tým Experience Cambridge 2019, Jozef Jakub Kojda, Juraj Mičko a Pavol Drotár

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

BiO B - kraj

BiO B - kraj

3 fotek

Krajské kolo BiO dne 31. března 2023 na Gymnáziu Teplice.

Mgr. Monika Krausová
31.03.2023 16:15

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz