Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Discover

09.02.2020 179 RNDr. Zdeněk Bergman

Discover

Myslete na léto 2020 už teď. Letní akademie Discover je unikátní vzdělávací projekt pro středoškolské studenty a studentky konaný v České republice a na Slovensku.

V našich zeměpisných šířkách je to jediné místo, kde si až tři sta motivovaných středoškoláků a středoškolaček může v průběhu jednoho týdne formou experimentů, simulací a diskuzí vyzkoušet studium špičkových univerzit, jako je Cambridge a Oxford, pod vedením týmu lektorů a lektorek, kteří přímo studovali či studují na těchto univerzitách a nyní působí po celém světě. Středoškoláci mají jedinečný výběr ze široké škály kurzů a workshopů – od trestního práva a medicíny, přes výtvarnou tvorbu i kvantovou fyziku, po experimentální ekonomii a tvorbu her. Discover je organizován Slovenskou debatní asociací jako zcela neziskový projekt, tudíž všichni lektoři a organizátoři působí jako dobrovolníci. Více informací se o nás můžete dozvědět na webu: http://discover.sk 

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Bad Kissingen

Bad Kissingen

7 fotek

Ve dnech 17. až 20. února 2020 se 15 studentů našeho gymnázia vydalo navázat kontakt s partnerským gymnáziem Jacka Steinbergera v Bad Kissingenu.

Mgr. Martin Rak
19.02.2020 18:25

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz