Logo Ústecký kraj

Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří. Solón

Eko-kemp

16.05.2022 811 RNDr. Zdeněk Bergman

Eko-kemp

DDM Ústí n. L., ČSOP Tilia Krásná Lípa a ve spolupráci s Fakultou životního prostředí Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem nabízí zvídavým středoškolákům (optimálně 2. a 3. ročníky) zajímavý týdenní program EKO-KEMP plný praktických a vzdělávacích aktivit obohacený i o zajímavé přednášky či exkurzi do NP České Švýcarsko.

Akce probíhá v týdnu 20. - 24. června 2022 v rámci projektu U21 - Univerzita reflektující problémy regionu severozápadních Čech a pro účastníky je zpoplatněna symbolickou částkou 500 Kč na pokrytí výdajů, které není možno hradit z prostředků dotace. Převážná část programu bude probíhat v prostorách FŽP UJEP.

Aby bylo možno zájemcům garantovat plnohodnotný program a maximální zapojení do plánovaných aktivit, je kapacita EKO-KEMPu stanovena na pouhých 12 účastníků. Do 23. května je tak možno za jednu školu hlásit maximálně 2 žáky. V případě, že po tomto datu nebude kapacita akce vyčerpána, je možno až po tomto datu dohlásit na volná místa další žáky vaší školy (přihlášky žáků přihlášených do 23. května 23:59 nad povolený počet 2 účastníků za školu budou nenávratně smazány).

Elektronické přihlášky jsou k dispozici na tomto odkazu.

Průběžnou obsazenost můžete sledovat na této stránce.

Jaroslav Černý

Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další

vzdělávání pedagogických pracovníků,

Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Fasáda B

Fasáda B

23 fotek

Na podzim 2023 byla opravena velká část fasády budovy B Gymnázia Teplice.

RNDr. Zdeněk Bergman
24.11.2023 20:53

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz