Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Každý si zaslouží, co si nechá líbit. Jan Žižka

Evropská škola talentů

11.06.2020 234 RNDr. Zdeněk Bergman

Evropská škola talentů

Společnost Fraunhofer European Talent School v trojmezí (Německo, Česko, Polsko) pořádá setkání, které se uskuteční ve dnech 25. - 28. července 2020 v  Mezinárodním centru setkávání St. Marienthal, Ostritz, Německo. 

Přihlásit se mohou studenti, kteří navštěvují 10., 11., 12. nebo 13. ročník školní docházky a kteří projevují zájem o přírodní vědy, matematiku, informatiku a techniku a zajímají se o to, jak probíhá výzkumná činnost u společnosti Fraunhofer. Termín podání přihlášek je 30. června 2020.

Komunikačním jazykem je němčina, proto se očekává velmi dobrá znalost německého jazyka. Účast na akci je zdarma. Akci organizuje Fraunhoferova společnost pro rozvoj aplikovaného výzkumu. Fraunhoferova společnost pro rozvoj aplikovaného výzkumu je německá výzkumná organizace, jedná se o největší organizaci v oblasti aplikovaného výzkumu a vývoje v Evropě.

Informace v souvislosti s Covidem-19: V posledních týdnech se v okresu Görlitz neobjevil ani jeden případ nákazy. Společnost Fraunhofer vypracoval hygienický koncept a účastníci budou muset mít zakryté ústa a nos.

Více informací na webových stránkách tady.

Nabídka je zveřejněna také na stránkách DZS zde.

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Oltář v Beuronské kapli

Oltář v Beuronské kapli

23 fotek

28. července 2020 instalovala v Beuronské kapli GT firma VV sklo Křižanov obraz oltáře vypískovaný do skla.

Mgr. Radka Manáková
28.07.2020 16:49

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz