Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Celý svět ustoupí stranou muži, který ví, kam kráčí.

Expo Science Amavet

04.02.2019 6 RNDr. Zdeněk Bergman

Expo Science Amavet

Asociace pro mládež, vědu a techniku ve spolupráci s Akademií věd ČR, vysokými školami a inovačními společnostmi vyhlašuje již XXVI. ročník Soutěže vědeckých a technických projektů středoškolské mládeže Expo Science AMAVET.

Soutěž je jednou z forem vytváření a rozvíjení zájmu mládeže o vědecké a technické obory i možností, jak její výsledky tvůrčí práce prezentovat doma i v zahraničí a motivovat ji k další práci na projektech.

Elektronická přihláška je na webových stránkách www.amavet.cz. Oproti minulým ročníkům je termín přihlášky již 15. února 2019.

            Po dohodě a organizátory soutěže Intel ISEF dochází ke změně, kdy se nejlepší tři autoři v národním finále naší soutěže EXPO SCIENCE AMAVET zúčastní soutěže Intel ISEF v arizonském Phoenixu ještě letos od 12. do 17. května. Finalisté budou mít možnost zúčastnit se dalších mezinárodních a národních akcí ještě v roce 2019.    Výstavní postery poskytneme na základě žádosti před konáním regionálních kol.

Soutěž je zařazena do Seznamu soutěží a přehlídek vyhlašovaných a spoluvyhlašovaných MŠMT na školní rok 2018/2019.

            Pokračujeme i osmým ročníkem soutěže RoboRAVE. Propozice soutěže i přihlašovací formulář jsou uvedeny na ww.amavet.cz.  Finále soutěže opět proběhne společně s krajským kolem Festivalu 13. a 14. března 2019 v Pardubicích.

S pozdravem

Ing. Stanislav Medřický, CSc.

předseda

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Mundani končí

Mundani končí

10 fotek

Foto ze schůzky v Drážďanech dne 19. června 2019 pořídila P. Bergmanová.

Mgr. Pavla Bergmanová
20.06.2019 08:58

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz