Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Vždy je třeba obětovat něco, co chceme, abychom dosáhli něčeho, co chceme ještě víc.

Expo Science Amavet

04.02.2019 695 RNDr. Zdeněk Bergman

Expo Science Amavet

Asociace pro mládež, vědu a techniku ve spolupráci s Akademií věd ČR, vysokými školami a inovačními společnostmi vyhlašuje již XXVI. ročník Soutěže vědeckých a technických projektů středoškolské mládeže Expo Science AMAVET.

Soutěž je jednou z forem vytváření a rozvíjení zájmu mládeže o vědecké a technické obory i možností, jak její výsledky tvůrčí práce prezentovat doma i v zahraničí a motivovat ji k další práci na projektech.

Elektronická přihláška je na webových stránkách www.amavet.cz. Oproti minulým ročníkům je termín přihlášky již 15. února 2019.

            Po dohodě a organizátory soutěže Intel ISEF dochází ke změně, kdy se nejlepší tři autoři v národním finále naší soutěže EXPO SCIENCE AMAVET zúčastní soutěže Intel ISEF v arizonském Phoenixu ještě letos od 12. do 17. května. Finalisté budou mít možnost zúčastnit se dalších mezinárodních a národních akcí ještě v roce 2019.    Výstavní postery poskytneme na základě žádosti před konáním regionálních kol.

Soutěž je zařazena do Seznamu soutěží a přehlídek vyhlašovaných a spoluvyhlašovaných MŠMT na školní rok 2018/2019.

            Pokračujeme i osmým ročníkem soutěže RoboRAVE. Propozice soutěže i přihlašovací formulář jsou uvedeny na ww.amavet.cz.  Finále soutěže opět proběhne společně s krajským kolem Festivalu 13. a 14. března 2019 v Pardubicích.

S pozdravem

Ing. Stanislav Medřický, CSc.

předseda

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Den otevřených dveří GT

Den otevřených dveří GT

93 fotek

Sobota 7. prosince 2019 byly na GT (skoro) všechny dveře otevřené. Foto J. Lebrová.

RNDr. Zdeněk Bergman
09.12.2019 16:27

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz