Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Na moudré oprati je dobrý i špatný kůň. Tatarské přísloví

Finanční podpora pro projekty Local Solutions

25.04.2021 829 RNDr. Zdeněk Bergman

Finanční podpora pro projekty Local Solutions

V rámci této iniciativy mohou od pondělí 19. dubna 2021 mladí lidé ve věku 14 až 30 let z celého světa žádat o finanční prostředky ve výši 500 až 5 000 amerických dolarů na projekty pro řešení lokálních problémů způsobených pandemií Covid-19.

Do této výzvy se mohou tedy zapojit všichni studenti, žáci a DofE účastníci. Rád bych zdůraznil, že výzva je opravdu pro všechny, nejen pro účastníky DofE. Žádat mohou i různá sdružení či (např. školní) spolky. Jedná se tak o historicky první celosvětový projekt dostupný opravdu všem mladým lidem. Odkaz a další informace jak žádat najdete zde. Celkově je k dispozici 1,5 milionu amerických dolarů. Výzva nemá žádný deadline (datum uzavření) – bude otevřena, dokud se finance nevyčerpají.

Podat žádost je snadné: Žádost se vyplňuje celá online v anglickém jazyce. Je potřeba vyplnit jednotlivé kolonky (organizace/jednotlivec/spolek, výše podpory, popis projektu apod.). Dále je potřeba nahrát krátké video o tom, proč by zrovna tento projekt měl získat finanční podporu.

Veškeré detaily najdete pod zmíněným odkazem nahoře a také v emailu níže (vše v anglickém jazyce).

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

MFF UK a Národní muzeum

MFF UK a Národní muzeum

7 fotek

23. listopadu 2022 navštívili sextáni MFF UK a stihli i Národní muzeum.

Mgr. Ilona Kuboňová
02.12.2022 11:26

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz