Logo Ústecký kraj

Hledáme hostitelské rodiny

03.05.2024 247 RNDr. Zdeněk Bergman

Hledáme hostitelské rodiny

Gymnázium Teplice má dlouholetou tradici v přijímání zahraničních studentů, kteří přijíždějí na delší či kratší studijní pobyty. Teď nám jde o ty krátkodobé, protože na červen 2024 máme poptávku z organizace Youth for understanding.

Staňte se hostitelskou rodinou Maxence (16) nebo Nolanovi (16) z Francie. Oba 16 letí kluci přijíždí do Prahy na tři týdny v rámci stáže, která se týká designu a údržby zahrad a interiérů. Staňte se jejich hostitelskou rodinou a ukažte jim krásy Prahy!

Maxence

Maxence (16) přijíždí v červnu z Francie do Prahy na třítýdenní stáž, kde se v zahradnické společnosti bude učit novým věcem. Hledá tak svojí rodinu, která si ho na tři týdny vezme k sobě domů a bude s ním sdílet krásy Prahy. Maxence má rád francouzský rap a fotbal.

Nolan

Nolan (16) přijíždí v červnu z Francie spolu s Maxencem do Prahy na třítýdenní. Nolan rád chodí ven se svými přáteli, má rád zvířata a cestuje. Oceňuje také sledování filmů (například rád kouká na Marvelovky). Podle jeho vlastních slov se nemůže dočkat, až v červnu navštíví Prahu!

Maxence a Nolan budou v Česku od 7.-28. června 2024. V případě zájmu o hoštění se prosím ozvěte naší inbound koórdinátorce Zuzaně Zahradníčkové na zuzana.zahradnickova@yfu.cz nebo na tel.: +420 777 235 777.

Zpět na: Oznámení

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz