Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Hra na nástroj - nepovinný předmět

09.09.2019 1 101 RNDr. Zdeněk Bergman

Hra na nástroj - nepovinný předmět

Aniž bychom chtěli konkurovat konzervatoři, nabízíme výuku hry na několik nástrojů. Je třeba počítat s tím, že výuka bude probíhat v pozdních odpoledních hodinách a povede ji zkušený hudebník Mgr. Rostislav Řezníček. Zde je jeho nabídka:

Hra na akustickou kytaru

 Cílem výuky je naučit studenty hře na kytaru z akordických značek, základním doprovodům k písničkám, sóla k rockovým skladbám a základy Blues. Vhodní jsou úplní začátečníci, ale i pokročilí. Vlastní nástroj je do budoucna nutný. 

Hra na klavír

 Cílem výuky je naučit studenty hrát na klavír/klávesy z akordických značek i z not. Příprava na hru v hudební skupině a základy korepetice. Vhodní jsou úplní začátečníci, ale i pokročilí. Vlastní nástroj je do budoucna nutný. 

Hra v hudební skupině

 Cílem výuky je připravit skupinu hudebníků na hudební produkci. Příprava vlastního repertoáru, převzaté skladby, vysvětlení fukce jednotlivých nástrojů v hudební skupině. Výběr muzikantů ve skupině je na Vás. Vítaní jsou i začátečníci, kteří se budou na nástroj v průběhu výuky učit. Vlastní nástroje do budoucna nutné.

Hra na ukulele

  Cílem výuky je naučit studenty hře na ukulele z akordických značek a základním doprovodům k písničkám. Vhodní jsou úplní začátečníci, ale i pokročilí. Vlastní nástroj je nutný. 

Hra na bicí soupravu

 Cílem výuky je naučit studenty hře na bicí soupravu, základním doprovodům k rockovým i jazzovým skladbám a také sóla v jednotlivých skladbách. Vhodní jsou úplní začátečníci, ale i pokročilí. Vlastní paličky nutné. 

V případě zájmu pište na adresu reznicek@gymtce.cz. Ozvěte se do 23. září 2019.

Rostislav Řezníček

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Stavba voliér ve dvoře C

Stavba voliér ve dvoře C

17 fotek

Od května do července 2020 probíhala stavba nových voliér pro jeřáby a sovice v Bioaprku GT.

RNDr. Zdeněk Bergman
10.07.2020 14:11

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz