Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Charakter člověka můžeme snadno posoudit podle toho, jak se chová k tomu, kdo pro něj nemůže nic udělat. J. W. Goethe

Informace pro rodiče

05.11.2021 970 RNDr. Zdeněk Bergman

Informace pro rodiče

Vážení rodiče, informační odpoledne, které je naplánováno na 10. listopadu 2021 proběhne vzhledem ke stále se zhoršující epidemiologické situaci distanční formou.

 

Třídní učitelé se setkají s rodiči v plénu 10. listopadu 2021 od 16:00. Stane se tak prostřednictvím MS Teams, kde se vy - rodiče - můžete přihlásit (pod účtem svého dítěte) do schůzky, kterou třídní učitel svolá.

Všichni vyučující pak budou rodičům k dispozici pro poskytování informací o žácích od 16:30 do 18:30. V tu dobu budou u počítače připraveni prostřednictvím chatu v MS Teams (případně i prostřednictvím Komens) odpovídat na dotazy zákonných zástupců žáků.

Protože tento způsob komunikace je oproti osobnímu setkání poněkud těžkopádný, může se stát, že nestihnou vyřídit všechny žádosti o informace v daném čase. Učitelé proto budou připraveni odpovídat na dotazy i v následujících dnech. Pro komunikaci můžete využít systém Komens (v Bakalářích) nebo chat v MS Teams pod účtem svého dítěte.

Pokud učitelé cítí potřebu sdělit vám něco podstatného ke školní činnosti vašeho dítěte, sami vás osloví.

Jinak jsou samozřejmě všechny informace, které škola shromažďuje, k dispozici na Bakawebu pod vaším účtem zákonného zástupce.

Zdeněk Bergman

Zpět na: Oznámení

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz