Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Každý si zaslouží, co si nechá líbit. Jan Žižka

Letní tábor TeenleaderZ

09.06.2020 296 RNDr. Zdeněk Bergman

Letní tábor TeenleaderZ

Existují schopnosti a dovednosti, které k úspěchu potřebují top manažeři úplně stejně jako děti na základní či střední škole: schopnost řešit konflikty, rozpoznat a ubránit se manipulaci, překonávat překážky a zvládat těžké situace, umět sebevědomě a autenticky prezentovat sebe i své názory, komunikovat odvážně, laskavě a s respektem. Prvním krokem je ovšem získat důvěru sám v sebe.

Od 13. července do 21. srpna 2020 probíhají letní tábory zaměřené na rozvoj schopností uvedených v předchozím odstavci.

Jedná se o unikátní pětidenní prázninový program, jehož cílem je zábavnou a interaktivní formou rozvíjet děti a mladé lidi z generace Z v oblasti komunikace, spolupráce, leadershipu, osobní efektivity a kritického myšlení.

Za projektem stojí profesionální kouči a trenéři, kteří v průběhu roku pracují zejména s vyšším a středním managementem úspěšných firem. Toto léto se však rozhodli spojit své síly a společně s dalšími speciálními hosty z řad umělců, manažerů a marketingových odborníků, věnovat svůj čas, zkušenosti a know-how budoucí generaci leaderů, pro kterou je tento typ vzdělávání běžně nedostupný. 

Hlavní cíle projektu:

Sdílet zkušenosti a předat nastupující generaci klíčové hodnoty a dovednosti dobrých leaderů jako jsou: odvaha a laskavost, schopnost řešit konflikty, efektivně komunikovat a spolupracovat, překonávat překážky, umět autenticky prezentovat sebe i své názory a v neposlední řadě využít naplno svůj talent a možná dosud skrytý potenciál.

Dát zástupcům generace Z prostor, aby se poprali s náročnou výzvou, sami ukázali, co v nich je, jaké hodnoty, zajímavé projekty či filmy dokáží ve svém věku vytvořit. Možná to budou právě projekty dětí generace Z, které skutečně změní tento svět.

Umožnit absolvování tohoto programu i dětem a mladým lidem z dětských domovů, kteří nemají to štěstí, aby jim podobné vzdělání zaplatili rodiče. Každý turnus chceme doplnit o motivované děti a mladé lidi z dětských domovů a nabídnout jim účast v programu zdarma.

Více informací naleznete na oficiálním webu: www.teenleaderz.cz

Projekt je proto cenově nastaven tak, aby se z principiálních důvodů obešel bez jakýchkoli dotací od státních institucí či evropských fondů, ale byl zároveň soběstačný, včetně myšlenky, že pro děti z dětských domovů, bude účast zdarma. Je to umožněno tím, že lektoři, kouči, stejně jako speciální hosté a ostatní spolupracovníci poskytují svůj čas zdarma, nebo za zlomek svých běžných komerčních cen.

 

Pro více informací kontaktujte přímo garanta projektu Filipa Lepiera na filip.lepier@gmail.cominfo@teenleaderz.cz nebo tel: 775258827.

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Oltář v Beuronské kapli

Oltář v Beuronské kapli

23 fotek

28. července 2020 instalovala v Beuronské kapli GT firma VV sklo Křižanov obraz oltáře vypískovaný do skla.

Mgr. Radka Manáková
28.07.2020 16:49

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz