Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Na sv. Václava v Modrém salónku

26.09.2018 4 RNDr. Zdeněk Bergman

Na sv. Václava v Modrém salónku

V pátek 28. září 2018 se od 13:00 v Modrém salónku lázeňského domu Beethoven představí tři naši absolventi, kteří jsou ve svých oborech velmi úspěšní. Zde je pozvánka jednoho z organizátorů - rovněž úspěšného absolventa Hynka Mazance:

Jak se jistě k mnohým z Vás dostalo, tak se tento víkend (28.-29. září) můžete v ulicích města setkat s prvním ročníkem studentského festivalu SEJF, pořádaným stávajícími a bývalými studenty našeho Gymnázia. Těšit se můžete na hudební kreace napříč všemi žánry, výstavy ale i obchůdky s netradičním uměním. Mimo jiné je připravena i další série přednášek našich absolventů, se kterou jste se mohli setkat v loňském září v prostorách Gymnázia. Letos se můžete přijít podívat na diplomata Mattiho Tetřeva, designéra Jana Zelinku a biologa Vojtu Davida. Detailní informace naleznete na facebookových stránkách SEJF festival a v přiloženém programu.

Hnyk Mzanec

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Mundani - Mír - Útěk a vyhnání

Mundani - Mír - Útěk a vyhnání

9 fotek

Ve dnech 21. a 22. března 2019 se konala akce v rámci česko-německého projektu Mundani na téma Mír. Projektu se účastnili žáci 5.D z Gymnázia Teplice a jejich vrstevníci z německé školy Vitzthum…

Mgr. Ilona Kuboňová
24.03.2019 23:17

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz