Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Vzdělání je ta nejsilnější zbraň, kterou lze změnit svět. Mandela

Nabídka z Cambridge

07.11.2022 436 RNDr. Zdeněk Bergman

Nabídka z Cambridge

University of Cambridge nabízí možnost zapojení do programu Experience Cambridge 2023. O tom, jak to funguje, nám napsal současný student této univerzity:

 

Dobrý den,
 jmenuji se Jakub Mičkech, studuji na University of Cambridge ve Spojeném Království a rád bych vám představil program Experience Cambridge 2023. Program je mířen na studenty předposledního ročníku střední školy, kterým nabízíme jedinečnou šanci zažít přednášky, supervize a studentský život na University of Cambridge, jednou z předních světových vzdělávacích institucí. Budou mentorování současnými českými a slovenskými studenty univerzity, obeznámí se s přihlašovacím procesem ve Spojeném Království a s dostupnými stipendii a finanční podporou.

Chtěl bych vás proto poprosit o sdílení informací o našem programu se studenty předposledního ročníku. Účast na programu je sice selektivní, ale účastníky nestojí nic. Přihlášku, kterou najdou na naší webové stránce můžou poslat do 30. Listopadu. Pokud postoupí do druhého kola, budou pozvání na pohovor v Prosinci, který bude v Angličtině. Samotný program trvá 4 dny a proběhne naživo v Cambridge v Březnu 2023.

Na tomto linku najdete naši webovou stránku (experience-cambridge.org). V příloze zároveň posílám propagační materiály které mohou být sdíleny se studenty - leták a příspěvek na sociální sítě.
Děkuji za váš čas a rád zodpovím jakékoliv dotazy.

Jakub Mičkech

+44 7759 033559

Zpět na: Oznámení

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz