Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Nejinspirativnější středoškolský časopis

30.01.2019 874 RNDr. Zdeněk Bergman

Nejinspirativnější středoškolský časopis

Novináři vyhlásili soutěž. Svůj školní časopis můžete přihlásit do 28. února 2019. Ale nejdřív ho musíte vytvořit...

Praha, 28. ledna 2019

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

dovoluji si Vás oslovit jako místopředseda Odborového svazu novinářů a pracovníků médií ČR, který je pořadatelem již tradiční soutěže Nejinspirativnější středoškolský časopis.
OSN a PM ČR byl založen v roce 2009 a je organizací zastupující zájmy především aktivních novinářů pracujících pro veřejnoprávní i privátní rozhlasové i televizní stanice, celostátní, regionální i místní tisk.
Hlavním smyslem naší činnosti je podpora práce novinářů ve smyslu přístupu k informacím, vzdělávání, ale i hájení nároků pracovníků v médiích v pracovně právních vztazích. Také proto podporujeme aktivity těch, kteří se teprve do světa médií chystají vstoupit a pro školní rok 2018/2019 jsme připravili již desátý ročník soutěže Nejinspirativnější středoškolský časopis. Budeme velmi rádi, pokud se naší soutěže zúčastní také studenti Vaší školy a žádáme Vás tímto o informování tvůrců Vašeho školního časopisu o soutěži a předání soutěžních propozic, které naleznete na našich webových stránkách http://www.odborovysvaznovinaru.cz/stredoskolsky-casopis.
Do soutěže je možno přihlásit i E-časopisy, které soutěží v samostatné kategorii.
Pokud budete v souvislosti se soutěží Nejinspirativnější středoškolský časopis potřebovat další informace, jsem připraven veškeré Vaše doplňující dotazy obratem zodpovědět.
Uzávěrka přihlášek je 28. února 2019 a jsou přijímány na adrese student.casopis@seznam.cz.

S pozdravem

Václav Brůžek,
místopředseda OSN a PM ČR v.r.

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Bad Kissingen

Bad Kissingen

7 fotek

Ve dnech 17. až 20. února 2020 se 15 studentů našeho gymnázia vydalo navázat kontakt s partnerským gymnáziem Jacka Steinbergera v Bad Kissingenu.

Mgr. Martin Rak
19.02.2020 18:25

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz