Logo Ústecký kraj

Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří. Solón

Olympiáda lidských práv

07.01.2020 1 977 RNDr. Zdeněk Bergman

Olympiáda lidských práv

Do 17. ledna 2020 máte ještě šanci zapojit se do soutěže a ukázat tak. co víte o lidských právech.

Otázky školního kola najdete na našich internetových stránkách. Vyplněním několika uzavřených otázek a sepsáním krátké eseje na aktuální lidskoprávní téma se studenti přihlásí do soutěže. Ale pozor, školní kolo končí již 17. ledna 2020. Školní kolo mohou studenti vyplňovat doma nebo v rámci vyučování, pouze upozorňujeme, že každý žák musí vyplnit test sám za sebe, týmová práce není přípustná.
 
Po ukončení školního kola vybereme šedesát postupujících, kteří budou pozváni na finálové kolo, jež se uskuteční 7. února 2020 v budově pražského magistrátu. Ve finále budou mít účastníci za úkol napsat úvahu na jednu z vybraných otázek. Své argumenty budou finalisté prezentovat před odbornou porotou, která vybere vítěze.
 
Pokud Vás naše soutěž zaujala, podívejte se naše stránky, kde najdete podrobné informace. Případně se na nás obraťte na emailu nebo na facebooku.
 
Lidská práva jsou pro celou společnost důležitá, a proto chceme šířit povědomí o palčivých otázkách, jež jsou s nimi spojeny právě mezi studenty. Mimo to pevně věříme, že Vaši studenti si ze soutěže odnesou nové schopnosti a nedocenitelné zkušenosti. Budeme Vám proto vděční, pokud svým studentům předáte naši nabídku. Rozhodně to ocení!


Dominik Liška
Leges humanae

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Fasáda B

Fasáda B

23 fotek

Na podzim 2023 byla opravena velká část fasády budovy B Gymnázia Teplice.

RNDr. Zdeněk Bergman
24.11.2023 20:53

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz