Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

4. října 1441 – Jan Rokycana svolal sněm do Kutné Hory, kde byly ujednány zásady husitského vyznání závazné pro všechny.

Poznej EU!

07.05.2022 366 RNDr. Zdeněk Bergman

Poznej EU!

Ústecký kraj vyhlásil vědomostní soutěž o Evropské unii. Pro vybraný tým je připraven zájezd do Bruselu.

Podstatou soutěže je vyplnění znalostního kvízu o Evropské unii na webových stránkách Ústeckého kraje: Poznej EU (kr-ustecky.cz). Kvíz bude pro žáky středních škol v Ústeckém kraji přístupný do 16. května 2022.

Soutěžní tým tvoří vždy 6 žáků + pedagogický pracovník školy. Pro vylosované úspěšné řešitele je za odměnu připraven 4denní poznávací zájezd do Bruselu a jeho okolí.

Než začnete soutěžit, dohodněte se na šetičlenném týmu (3 dívky + 3 hoši) vedeném jedním učitelem.

Soutěže se může zúčastnit každý student ve věku od 16 let řádně navštěvující střední školu v Ústeckém kraji, který nemá neomluvené hodiny a sníženou známku z chování.

Odměnou pro výherce je hrazený 4denní zájezd do Belgie ve dnech 13. 6. – 16. 6. 2022. Výhercům je hrazena doprava autobusem vč. všech poplatků, 2x ubytování ve třílůžkových pokojích se snídaní a cestovní pojištění. Veškeré náklady na cestu a program jsou hrazeny z dotace Evropského parlamentu, která je podmíněna osobní účastí na akci a hlavně na povinné přednášce v Evropském parlamentu v Bruselu dne 15. 6. 2022.

Organizačně cestu zajišťuje Odbor informatiky a organizačních věcí Krajského úřadu Ústeckého kraje ve spolupráci s kancelářemi europoslanců Ondřeje Knotka a europoslance Alexandra Vondry. Všichni účastníci dostanou včas před cestou veškeré instrukce a pokyny k cestě.

Zpět na: Oznámení

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz