Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Přijatým uchazečům

04.06.2018 2 249 RNDr. Zdeněk Bergman

Přijatým uchazečům

Pro nováčky na naší škole máme tyto informace: Pokud jste u nás odevzdali zápisový lístek, tak s vámi počítáme. Rozhodnutí o přijetí se individuálně nevystavuje - je to řešeno vývěskou na webu školy a následně zmáněným zápisovým lístkem.

Do primy nastoupí 28 žáků. Všicni budou mít vedle angličtiny němčinu. (O španějštinu projevilo zájem pět, o francouzštinu čtyři a o ruštinu jeden žák. Proto jsme skupiny na tyto jazyky nemohli otevřít.

Do pěti kvint jsme rozepsaly 137 žáků. Ve třídě B bude 25 žáků a jako druhý jazyk bude mít 16 z nich němčinu a 9 francouzštinu (mírně pokročilí). Ve třídě C bude 25 španělštinářů a třída D se bude skládat z 29 němčinářů. Třída E bude mít 17 ruštinářů a 12 němčinářů. Poslední třída F bude komplet německá (29).

Jmenné seznamy tříd zveřejníme až na začátku prázdnin. Rozdělení žáků jsme provedli odpovědně s ohledem na volbu cizích jazyků, rozdělení podle pohlaví i podle výsledků přijímacího řízení. Žádné změny nepředpokládáme a upozorňujeme, že nemá smysl žádat o změnu třídy proto, že chcete být společně se svým kamarádem.

Žádné učebnice či pomůcky nění třeba v této fázi kupovat. To nechte až na začátek září - instrukce dostanete.

Začátek školního roku bude spojen také s dvoudenním adaptačním kurzem, na kterém se třídní kolektivy seznámí. Podrobné informace zveřejníme v srpnu. 

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Cyklisté z 6.A a B

Cyklisté z 6.A a B

6 fotek

Ve dnech 15. až 18. září 2019 se třídy 6.A a 6.B zúčastnily cyklistického kurzu v Jesenici nedaleko Rakovníka.


Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz