Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Provoz školy o prázdninách

05.07.2021 276 RNDr. Zdeněk Bergman

Provoz školy o prázdninách

Ani o prázninách se provoz ve škole nezastavil. Bude prováděna řada prací, uskuteční se několik akcí. Pro veřejnost včetně žáků a rodičů budou tyto služby a hodiny:

Vrátnice: 8:00 - 12:00

Potvrzení o studiu

Vydávání potvrzení o studiu pro stávající žáky - např. pro brigády nebo studentské slevy - má na starosti paní Částková v prodejně odborné literatury a školních potřeb v přízemí A. Otevřeno má každý pracovní den od 8:00 do 12:00 s výjimkou dnů od 12. do 30. července, kdy čerpá dovolenou.

Potvrzení o studiu nováčků můžeme vydat teprve tehdy, až se opravdu stanou našimi žáky - tedy až k nám 1. září nastoupí. Dříve to není možné.

Vysvědčení

Pokud si někdo nevyzvedl vysvědčení 30. června, může tak učinit do 16. července v sekretariátu školy v čase od 8:00 do 12:00. Když to nestihne, tak potom až v srpnu - na stejném místě a ve stejném čase.

Druhopisy vysvědčení

O kopii vydaného vysvědčení si můžete požádat e-mailem na adrese u pan Petry Čermákové. Ta vám sdělí další potřebné údaje a podmínky a domluví s vámi předání.

Věci ze skříněk

Jako každé prázdniny i letos měli žáci uloženu povinnost vyklidit šatnové skříňky. Důvody jsou dva: hygiena a údržba. Protože někteří žáci nechali ve skříňkách nepořádek, byly skříňky vyklizeny a obsah částšně vyhozen do odpadu a částčně ponechán k rozebrání ve vestibulu A. Do konce července si mohou žáci odnést své věci. Pokud tak neučiní ani v tomto náhradním termínu budou věci považovány za opuštěné a budou buď vyhozeny (oděv, obuv) nebo zařazeny do školní knihovny (knihy, které za to stojí).

Prohlídky areálu školy

Po celé prázdniny budou každý den kromě pondělí probíhat prohlídky areálu školy. Návštěvníci si mohou vybrat ze tří okruhů: Biopark, Beuronská kaple, Architektura budov. Začátky prohlídek jsou v každou celou hodinu ve 13, 14, 15 a 16 hodin. Vstup je z Alejní ulice.

 

 

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Foto tříd 2021

Foto tříd 2021

24 fotek

V úterý 22. června 2021 se pořizovaly fotografie všech tříd GT. Autorem je náš absolvent Štěpán Hon.

RNDr. Zdeněk Bergman
21.07.2021 19:27

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz