Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Školní psycholog

03.05.2022 272 PhDr. Vojtěch Hadraba

Školní psycholog

Školní psycholog PhDr. Vojtěch Hadraba, nar. 1948, vystudoval pedagogiku a psychologii na filozofické fakultě UK v Praze. Prodělal výcvik v rodinné psychoterapii, složil specializační zkoušku v klinické psychologii a systematické psychoterapii.  

 

Má mnohaletou praxi poradenského a klinického psychologa i psychoterapeuta. V minulosti externě vyučoval vývojovou a pedagogickou psychologii na PF UJEP v Ústí nad Labem.   Asi deset let působil rovněž jako soudní znalec, zejména u případů násilí na dětech.  Je spoluautorem několika odborných publikací. Dlouhodobě spolupracuje s několika humanitárními organizacemi, v minulosti organizoval zimní a letní prázdninové pobyty pro děti se zdravotním postižením a děti sociálně znevýhodněné. 

Od roku 2014 působí na teplickém gymnáziu jako školní psycholog. Poskytuje psychologickou péči studujícím, rodičům i zaměstnancům školy, občas doplňuje výuku studentů psychologickou tématikou. Na školním webu pravidelně informuje o aktuálních termínech psychologické péče. K návštěvě psychologa není třeba žádného doporučení. V krizových životních situacích je možné sjednat mimořádný termín setkání s psychologem, pouze telefonicky, tel. 722 588 364. Pracovna psychologa a výchovných poradkyň je v budově B, ve druhém poschodí, kabinet P.

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Naši v Portugalsku

Naši v Portugalsku

7 fotek

Od 2. do 8. května 2022 působí v Portugalsku našich 23 vyslanců.

RNDr. Zdeněk Bergman
05.05.2022 15:09

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz