Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Slevy na dopravu

04.09.2018 9 RNDr. Zdeněk Bergman

Slevy na dopravu

Vážení studenti, od 1. září 2018 vstoupila v platnost nová sleva na vnitrostátní dopravu, a to ve výší 75 % z obyčejného jízdného. Sleva platí na všech linkách ve vlacích a autobusech, a to bez časového omezení.

Abyste slevu mohli využít, je nutné se při nákupu jízdenky prokázat platným dokladem. K tomuto účelu vám ideálně poslouží váš školní průkaz ISIC, který ve věkové kategorii 15–18 let prokazuje identitu a věk cestujícího, ve věku 18–26 let prokazuje status studenta. Pozor! Průkaz ISIC musí být platný, dejte tedy pozor, abyste si včas prodloužili jeho platnost.

Více informací získáte na webu www.studentskejizdne.cz nebo na stránkách dopravců.

Prokázání nároku na slevu:

Cestující ve věku 6 – 15 let nárok na slevu neprokazují. Přesto doporučujeme mít při sobě průkaz žáka školy nebokartu ISIC pro případ nutnosti bližší věkové identifikace.

Cestující ve věku 15 -18 let prokazují věk, a to pomocí průkazužáka nebo ISIC nebo jiného oficiálního dokladu.

Cestující ve věku 18 – 26 let prokazují status studenta, a to pomocí platného průkazu ISIC nebo průkazu žáka (studenta) dané školy.

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Mundani - Mír - Útěk a vyhnání

Mundani - Mír - Útěk a vyhnání

9 fotek

Ve dnech 21. a 22. března 2019 se konala akce v rámci česko-německého projektu Mundani na téma Mír. Projektu se účastnili žáci 5.D z Gymnázia Teplice a jejich vrstevníci z německé školy Vitzthum…

Mgr. Ilona Kuboňová
24.03.2019 23:17

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz