Logo Ústecký kraj

Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří. Solón

Stáže v Akademii věd

15.11.2023 137 RNDr. Zdeněk Bergman

Stáže v Akademii věd

I letos program AV ČR Otevřená věda umožní talentovaným studentům, aby se přihlásili na roční vědeckou stáž v Akademie věd ČR. Vy, kteří máte zájem o některý z nabízených vědních oborů, využijte jedinečnou šanci! Čas na to je jen do 30. listopadu 2023.

Zájemci mohou vybírat z více než 110 stáží, které 36 ústavů Akademie věd ČR nabízí v nejrůznějších vědních oblastech — od humanitních a společenských oborů se zaměřením na literaturu, archeologii či právo až po biologii, fyziku, chemii nebo medicínu a další. Vědě a poznávání meze neklademe, a tak adepty a adeptky bádání čekají v největší výzkumné instituci opravdu nápadité stáže. Zapojí se do skutečného výzkumu, poznají vědu přímo na „místě činu“ a získají zkušenosti a znalosti, které jim pomohou v osobním růstu a možná i v budoucí kariéře.

Zájemci se mohou hlásit na www.otevrenaveda.cz, kde najdou i přehled vypsaných stáží pro následující rok, až do 30. listopadu 2023. Stačí, když si vytvoří profil a přihlásí na stáž, která je zaujme. Stáže nabízíme na našich pracovištích po celé České republice – naživo i on-line.

Staňte se další generací vědců a vědkyň, sledujte Otevřenou vědu na našich sociálních sítích:

www.facebook.com/otevrenaveda

www.instagram.com/otevrenaveda

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Fasáda B

Fasáda B

23 fotek

Na podzim 2023 byla opravena velká část fasády budovy B Gymnázia Teplice.

RNDr. Zdeněk Bergman
24.11.2023 20:53

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz