Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Těšte se!

07.05.2021 576 RNDr. Zdeněk Bergman

Těšte se!

Za pár dní - 10. a pak 17. května 2021 - se do školy vrátí žáci. Teď ještě nevíme, zda všichni nebo jen někteří, ale den, kdy se školní výuka vrátí do normálu, se blíží.

Chtěl bych ujistit všechny - vás žáky i rodiče - že my učitelé, jsme si dobře vědomi toho, že poslední rok jste to neměli jednoduché. Ostatně prožívali jsme to s vámi. Na výuku tváří v tvář se těšíme a věříme, že vy taky.

Dobře víme, že výuka na dálku vám toho tolik nedala, jako běžná výuka ve škole. Ale dala vám zase něco jiného: lépe se orientujete v komunikačních technologiích a na internetu a hlavně jste samostatnější a věřme, že i odpovědnější.

Jsme si také vědomi toho, že hodnocení na dálku nemuselo vždy dobře postihnout úroveň vašich znalostí a schopností. Jsou věci, které se prostě přes internet špatně kontrolují a hodnotí. Vy sami víte nejlépe, kdy jste něco ošidili a kdy známka "nesedí".

Pokud snad máte obavy, že se po návratu do školy na vás nahrne spousta písemek a zkoušení, tak vás chci ujistit, že se to nestane. Chceme, abyste do školy přišli s chutí a beze strachu. Proto budeme trochu opakovat látku a vaše výkony ve škole hodnotit jen slovně. K známkám se pomalu vrátíme až tak za dva týdny vašeho pobytu ve škole.

Tak s chutí do toho - a těšte se!

Zdeněk Bergman

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Absolventi 2021 - 8.C a 8.F

Absolventi 2021 - 8.C a 8.F

61 fotek

Slavnostní vyřazení absolventů 11. června 2021

RNDr. Zdeněk Bergman
11.06.2021 22:04

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz