Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Týden mozku

11.03.2022 404 RNDr. Zdeněk Bergman

Týden mozku

Na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy připravili pro studenty středních škol, a to především pro ty z nejvyšších ročníků, kteří se například formou volitelných seminářů zajímají o přírodovědné obory a uvažují o studiu medicíny nebo fyzioterapie, zajímavé akce:

 

Ve středu 16. března od 16 hod. pořádáme na 2. lékařské fakultě sérii přednášek v rámci Týdne mozku. Akci, na které přední odborníci-neurovědci z 2. lékařské fakulty představí trendy a zajímavosti z oblasti neurověd, bude možné navštívit osobně (nutná rezervace) a zároveň ji budeme streamovat přes fakultní web.

V sobotu 19. března (a dále 23. dubna a 21. května) mezi 10.00–12.00 pořádáme videochaty, v nichž se středoškoláci a uchazeči o studium medicíny a fyzioterapie na naší fakultě budou moci ptát našich studentů, co je zajímá ohledně přijímaček, studia, studentského života v Praze atd. Videochaty proběhnou přes platformu Zoom, odkazy k účasti budou umístěny na našem webu.

Během celého akademického roku nabízíme středním školám možnost nahlédnout do útrob našeho anatomického ústavu včetně praktických ukázek. Přikládáme odkaz na stažení letáku s podrobnostmi a kontaktem (pdf, 2,06 MB).

Tým 2. lékařské fakulty

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Fyzikální pokusy

Fyzikální pokusy

15 fotek

12. a 13. září 2022 jsme spolu s odborníky z MFF UK prováděli fyzikální pokusy.

Mgr. Ilona Kuboňová
21.09.2022 18:26

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz