Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Vzdělání je ta nejsilnější zbraň, kterou lze změnit svět. Mandela

Týden mozku

11.03.2022 615 RNDr. Zdeněk Bergman

Týden mozku

Na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy připravili pro studenty středních škol, a to především pro ty z nejvyšších ročníků, kteří se například formou volitelných seminářů zajímají o přírodovědné obory a uvažují o studiu medicíny nebo fyzioterapie, zajímavé akce:

 

Ve středu 16. března od 16 hod. pořádáme na 2. lékařské fakultě sérii přednášek v rámci Týdne mozku. Akci, na které přední odborníci-neurovědci z 2. lékařské fakulty představí trendy a zajímavosti z oblasti neurověd, bude možné navštívit osobně (nutná rezervace) a zároveň ji budeme streamovat přes fakultní web.

V sobotu 19. března (a dále 23. dubna a 21. května) mezi 10.00–12.00 pořádáme videochaty, v nichž se středoškoláci a uchazeči o studium medicíny a fyzioterapie na naší fakultě budou moci ptát našich studentů, co je zajímá ohledně přijímaček, studia, studentského života v Praze atd. Videochaty proběhnou přes platformu Zoom, odkazy k účasti budou umístěny na našem webu.

Během celého akademického roku nabízíme středním školám možnost nahlédnout do útrob našeho anatomického ústavu včetně praktických ukázek. Přikládáme odkaz na stažení letáku s podrobnostmi a kontaktem (pdf, 2,06 MB).

Tým 2. lékařské fakulty

Zpět na: Oznámení

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz