Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Kamkoli se vydáte, jděte s celým srdcem. Konfucius

United World Colleges

11.11.2019 1 521 RNDr. Zdeněk Bergman

United World Colleges

Přišel nám dopis nabízející studium v zahraničí - na jedné z řady škol sítě UWC. Zde je:

 

Dobrý den, 

Píši Vám v zastoupení Czech National Comittee mezinárodní štředoškolské organizace United World College, UWC. Naše organizace se skládá z 18 středních škol po celém světě a z více než 150 národních komisí složených z bývalých absolventů a podporovatelů UWC v daných zemích. Sjednocujeme mladé lidi z rozličných zemí, kultur, finančních a sociálních zazemí, kteří věří, že vzdělání může být jedním z hlavních prostředků k sjednocování lidí, národů a kultur za cílem dosažení trválého a udržitelného míru po celém světě. Každý rok naše komise vysílá 4-8 středoškolských studentů z České republiky na jednu z našich zahraničních škol. Tento studijní program trvá dva roky a je zakončen prestižní mezinárodní maturitou International Baccalaureate (IB - více na www.ibo.org).

Obracím se na Vás s prosbou o pomoc s hledáním nadaných zapálených studentů českých středních škol ve věku od 16 do 17 let, kteří by měli zájem stát se součástí našeho programu. Naše první online kolo výběrového řízení začíná 15. října 2019 a končí 15. ledna 2020. Letos nabízíme stipendia na následující UWC školy: UWC Adriatic (Itálie), UWC Red Cross Nordic (Norsko), UWC Mostar (Bosna a Hercegovina), UWC Dilijian (Arménie), UWC South East Asia (Singapur), UWC Mahindra (Indie), UWC Changshu (Čína) a UWC East Africa (Tanzánie).

Více informací o našem programu a výběrovém řízení můžete zjistit na našich webových stránkách: www.uwc.cz/. Připojuji také odkaz na náš náborový příspěvek na Facebooku, za jehož sdílení bychom byli velmi vděční, a propagační leták, který obsahuje základní informace o našem programu a výběrovém řízení, který je možno vyvěsit například na webové stránky či do tištěného periodika, případně rozeslat emailem. 

Předem děkuji za pomoc.

Se srdečným pozdravem,

Eliška Mračková

UWC National Committee

Chicago Medical School

Phi Beta Kappa

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

MFF UK a Národní muzeum

MFF UK a Národní muzeum

7 fotek

23. listopadu 2022 navštívili sextáni MFF UK a stihli i Národní muzeum.

Mgr. Ilona Kuboňová
02.12.2022 11:26

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz