Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Mundani končí

20.06.2019 235 RNDr. Zdeněk Bergman

Mundani končí

Velký česko-nemecký projekt Mundani se chýlí k závěru. 19. června 2019 proběhlo v Drážďanech setkání, kterého se vedle organizátorů a spolupracovníků z německé strany účastnili i čtyři zástupci GT.

Každý z asi třiceti účastníků krátce pověděl, co v projektu dělal a co si z něj odnesl. Bylo to zajímavě a někdy i veselé vyprávění. Ačkoli jsme všichni museli občas nějaké ty problémy překonávat, převažovalo jasně kladné hodnocení.

Tříletý projekt přinesl obnovu dvou významných památek - Beuronské kaple GT a hřibitovní kaple na Äußerer Matthäusfriedhof v Drážďanech, několik desítek projektových dnů zaměřených na přírodní vědy i na aktuální společenská témata, česko-německé výstavy o kaplích a o projektu a hlavně stovky a stovky kontaktů mezi českými a německými žáky a učiteli.

Naše spolupráce s německým partnerem nebude s koncem projektu uzavřena. Jednak budeme organizovat akce v rámci tzv. udržitelnosti projektu, což budou další projektové dny i setkání při kulturních či odborných akcích, a také jsme již hovořili o spolupráci při organizaci odborných a vzdělávacích akcí pro veřejnost.

Další informace o projektu najdete na jeho webu.

Našim partnerům jsme za velmi dobrou spolupráci vystavili toto osvědčení:

 

Mundani končí Mundani končí Mundani končí Mundani končí Mundani končí Mundani končí Mundani končí Mundani končí Mundani končí Mundani končí

Zpět na: Mundani

Čekejte...

Anketa

Hodnotíme přednášku M. Jeglíka 16. října 2019:

Skvělá!

11/28%

Dobrá.

6/15%

Ušla.

6/15%

Bída.

8/21%

Hrůza!

8/21%

Celkem hlasovalo: 39

Archiv anket

Fotogalerie

Vodu (s)potřebujeme

Vodu (s)potřebujeme

17 fotek

Projektové dny proběhly 7. - 10. října 2019.


Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz