25.01.2026 405 Mgr. Nikola Partyková
Dne 23. ledna 2025 se žáci třídy 2.A už podruhé zúčastnili programu v salesiánském středisku Živý dům, kde pokračují v sérii preventivních setkání zaměřených na zlepšování třídního klimatu.
Tentokrát si naši lektoři pro žáky připravili pestrý program – společnou reflexi třídních „plusů a minusů“, aktivity rozvíjející spolupráci a komunikaci a také jeden z nejzajímavějších úkolů: vytvořit ve skupinách ochrannou konstrukci pro vejce a následně ji otestovat při hodu ze třetího patra.
Hlavním cílem setkání bylo posílit týmovou práci a schopnost hledat řešení společně. Čeká nás ještě jedno závěrečné setkání, na které se těšíme.
Mgr. Nikola Partyková


1. června 2026 v 17:00 proběhla v aule slavnost.
Jitka Lebrová
01.06.2026 19:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz