Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

6.D již podruhé napekla

03.05.2021 186 RNDr. Zdeněk Bergman

6.D již podruhé napekla

Pátek 30. dubna 2021 byl pro studenty 6.D prý opravdový svátek - MS Teams nespouštěli ráno u pracovního stolu, ale v kuchyni.

 Zkonzultovali jsme recepty, někteří vyběhli pro poslední prášky do pečiva a pečící dopoledne mohlo začít. Podle výsledků, které jsme donesli všichni okolo oběda do Zámecké zahrady, to nikdo nešidil - pekly se již osvědčené recepty - slaní šneci, bábovky a perníky, ale studenti se nebáli ani novinek - cupcaků nebo bezlepkových závinů, slaných preclíčků a makovců. Mňam. Víme o jedné várce sušenek, které skončily spálené na popel, ale i to je skvělá zkušenost, alespoň je vidět, že i sušenky vyžadují respekt. Setkání v Zámecké zahradě, kde jsem si výtvory ocenili a prohlédli a trochu i ochutnali, bylo moc milé. Hodně nás pobavily třídní účesy, je vidět, že kadeřnictví dlouho nefungovala, v 6.D je evidentně nový trend být vlasáč. Nasmáli jsme se (ale v rouškách) a pak už skupinky rozdistribuovaly krabice s dobrotami do cílových stanic:

  • očkovací centrum Teplice,
  • záchranná služba Nemocnice Teplice,
  • chirurgická JIP, Nemocnice Teplice,
  • nezisková organizace Květina.

Celou třídu moc chválím a myslím, že odhalený pečící talent využijeme i v době normálního režimu, na který už se tak těšíme.

K. Brušáková, třídní učitelka

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Šatna TvA

Šatna TvA

17 fotek

Rekonstrukce šaten u tělocvičny A v zimě 2021.

RNDr. Zdeněk Bergman
23.03.2021 21:19

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz