Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Člověk musí bojovat proti tomu zlu, na které právě stačí. Jan Palach

Berlin heute - klidný, bez davů turistů

02.10.2021 367 Mgr. Barbora Bendová

Berlin heute - klidný, bez davů turistů

V samém závěru prvního měsíce nového školního roku 2021/22 se po dvou letech uskutečnila třídenní poznávací a zážitková exkurze do Berlína.

40 studentů převážně sext a septim objevovalo krásy této metropole - monumentálnost Ištařiny brány, neuvěřitelnou krásu Nefertiti, dechberoucí futuristické stavby vládní čtvrti i tradiční symboly Berlína - Braniborskou bránu, televizní věž či Říšský sněm. To vše v krásném podzimním počasí. Opět musím říci podařená akce. Dík patří studentům za její bezproblémové zvládnutí i přes neustálé covidové překážky. Příští rok v Berlíně nashledanou

Mgr. Barbora Bendová

Za studentský kolektiv musím říct, že jsme si krásu Berlína moc užili. Spoustu památek a nových věcí, které jsme poznali. Jednoznačně chceme všichni poděkovat paní učitelce Bendové a paní učitelce Krausové, že nám umožnily se takové akce zúčastnit. Dále musím zmínit za 7.F, že nás před školní akcí perfektně naučila, připravila, dále prověřila paní učitelka Volfová testem z Nj o Berlíně a za to jí moc děkujeme. Tento výlet byl velmi přínosný a myslím, že všichni jsme si ho užili až do poslední chvíle.

Šístek Denis, 7.F

 

Berlín Berlín Berlín Berlín Berlín Berlín

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Nová bicí souprava

Nová bicí souprava

7 fotek

No nového roku 2022 s novou bicí soupravou.

PhDr. Květuše Martínková
14.01.2022 15:58

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz