Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Vy jeden, každý musíme snést mínění druhého. Demokracie znamená diskusi. TGM

Berlin heute - klidný, bez davů turistů

02.10.2021 234 Mgr. Barbora Bendová

Berlin heute - klidný, bez davů turistů

V samém závěru prvního měsíce nového školního roku 2021/22 se po dvou letech uskutečnila třídenní poznávací a zážitková exkurze do Berlína.

40 studentů převážně sext a septim objevovalo krásy této metropole - monumentálnost Ištařiny brány, neuvěřitelnou krásu Nefertiti, dechberoucí futuristické stavby vládní čtvrti i tradiční symboly Berlína - Braniborskou bránu, televizní věž či Říšský sněm. To vše v krásném podzimním počasí. Opět musím říci podařená akce. Dík patří studentům za její bezproblémové zvládnutí i přes neustálé covidové překážky. Příští rok v Berlíně nashledanou

Mgr. Barbora Bendová

Za studentský kolektiv musím říct, že jsme si krásu Berlína moc užili. Spoustu památek a nových věcí, které jsme poznali. Jednoznačně chceme všichni poděkovat paní učitelce Bendové a paní učitelce Krausové, že nám umožnily se takové akce zúčastnit. Dále musím zmínit za 7.F, že nás před školní akcí perfektně naučila, připravila, dále prověřila paní učitelka Volfová testem z Nj o Berlíně a za to jí moc děkujeme. Tento výlet byl velmi přínosný a myslím, že všichni jsme si ho užili až do poslední chvíle.

Šístek Denis, 7.F

 

Berlín Berlín Berlín Berlín Berlín Berlín

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

2.A sázela les

2.A sázela les

8 fotek

16. října 2021 proběhl Den za obnovu lesa.

Mgr. Hana Nováková
19.10.2021 10:04

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz