Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Chcete být chytří velice? Navštěvujte Gymnázium Teplice.

Biologická a matematická vajíčka

31.03.2021 182 Mgr. Pavla Bergmanová

Biologická a matematická vajíčka

Na konci března 2021 byli studenti v rámci biologie a matematiky vyzváni k namalování biologických nebo matematických obrázků na vyfouknutá vajíčka.

Studentům bylo určeno, zda mají na vajíčko nakreslit obrázek botanický, zoologický, anatomický, genetický či matematický. Kraslic vzniklo mnoho, na ty nejhezčí z nich se podívejte zde.

Pavla Bergmanová

Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka Biologická a matematická vajíčka

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Šatna TvA

Šatna TvA

17 fotek

Rekonstrukce šaten u tělocvičny A v zimě 2021.

RNDr. Zdeněk Bergman
23.03.2021 21:19

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz