Logo Ústecký kraj

19. dubna 1880: Stremayrova jazyková nařízení zaručovala rovnoprávnost češtiny s němčinou u státních úřadů.

Bronzová ceremonie

18.12.2019 2 917 Mgr. Kateřina Appelová

Bronzová ceremonie

Brožíkův sál Staroměstské radnice se 12. prosince 2019 se rozezněl skotskou hymnou, po které následovala krásná ceremonie předávání bronzových certifikátů Vévody z Edinburghu.

Studenti GT se mezi několika desítkami úspěšných absolventů rozhodně neztratili. Počet bronzových "Dofe-studentů" za naší školu (16) byl jeden z nejvyšších. Vojtěch Dvořák (7.C) v úvodu slavnostního dopoledne pronesl krásnou řeč, ve které vysvětlil, co nám všem, jak studentům, tak vyučujícím, program přinesl. Předávání certifikátů a odznaků bylo velmi inspirativní - u každého moderátoři shrnuli aktivity, kterým se studenti věnovali. V polovině programu to byl opět náš student, kdo vystoupil před slavnostně naladěným publikem - David Řehák (7.D) se postaral o hudební vystoupení a hned po něm již následovalo předávání certifikátů teplickým studentům. Na slavnostním rautu se všichni shodli, že přes trému vůbec neslyšeli, co o nich moderátor říká. Stihli jsme ještě rozjásané fotky ve fotonautu, oficiální fotogalerie je k dispozici na webu DofE zde.

Pro všechny zúčastněné to byl důležitý den. Den, který dokazuje, že se vyplatí na sobě pracovat, úsilí se zúročí a odhodlání se přetaví v hmatatelnou odměnu - velmi cenný certifikát - Gratulujeme! 

Koordinátorky projektu na GT: Mgr. Brušáková, M.A. Pike

Zpět na: Zprávy

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz