Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Bronzová ceremonie

18.12.2019 916 Mgr. Kateřina Brušáková

Bronzová ceremonie

Brožíkův sál Staroměstské radnice se 12. prosince 2019 se rozezněl skotskou hymnou, po které následovala krásná ceremonie předávání bronzových certifikátů Vévody z Edinburghu.

Studenti GT se mezi několika desítkami úspěšných absolventů rozhodně neztratili. Počet bronzových "Dofe-studentů" za naší školu (16) byl jeden z nejvyšších. Vojtěch Dvořák (7.C) v úvodu slavnostního dopoledne pronesl krásnou řeč, ve které vysvětlil, co nám všem, jak studentům, tak vyučujícím, program přinesl. Předávání certifikátů a odznaků bylo velmi inspirativní - u každého moderátoři shrnuli aktivity, kterým se studenti věnovali. V polovině programu to byl opět náš student, kdo vystoupil před slavnostně naladěným publikem - David Řehák (7.D) se postaral o hudební vystoupení a hned po něm již následovalo předávání certifikátů teplickým studentům. Na slavnostním rautu se všichni shodli, že přes trému vůbec neslyšeli, co o nich moderátor říká. Stihli jsme ještě rozjásané fotky ve fotonautu, oficiální fotogalerie je k dispozici na webu DofE zde.

Pro všechny zúčastněné to byl důležitý den. Den, který dokazuje, že se vyplatí na sobě pracovat, úsilí se zúročí a odhodlání se přetaví v hmatatelnou odměnu - velmi cenný certifikát - Gratulujeme! 

Koordinátorky projektu na GT: Mgr. Brušáková, M.A. Pike

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Maturitní vysvědčení 8.C a E

Maturitní vysvědčení 8.C a E

51 fotek

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení 29. června 2020. Třídy 8.C a 8.E. Foto J. Lebrová.

RNDr. Zdeněk Bergman
29.06.2020 22:25

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz