29.01.2026 364 Mgr. Martin Mühlfait
Ve středu 28. ledna 2026 se v Chomutově odehrálo krajské finále florbalového turnaje Subterra Cup. Náš tým, který tvoří hráči čtyř regionálních florbalových klubů, se probojoval po skvělých výkonech v základní skupině až do finále, kde podlehl ústecké "Šmejkalce", a přišel tak, stejně jako včera naše děvčata, o postup do národního finále v Praze.
I tak chci samozřejmě klukům poděkovat za skvělou reprezentaci a věřit v postup příští rok.
P. Sebránek 7.A, J. Šašek 7.A, J. Niče 7.A, M. Dřevěný 8.G, O. Krištof 6.A, T. Mrázek 5.F, L. Koubek 7.D, J. Chalupný 8.C, P. Vorlíček 6.C, V. Traksl 5.C, J. Kudrna 7.C, F. Merwitz 5.B
Mgr. Martin Mühlfait
29. května 2026 jsme se přidali k celostátnímu projektu Noc kostelů. V Beuronské kapli proběhly dva koncerty, kde účinkovali studenti, učitelé, absolventi, rodiče a sbor Soulady. K nim se přidal…
PhDr. Květuše Martínková
10.06.2026 14:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz