28.05.2025 794 Mgr. Blanka Dvořáková
V úterý 27. května 2025 se Gymnaziální expedice Banát přesunula z Padiše do rumunských vesnic Banátu. Rozdělili jsme se na dvě skupiny. Jedna část vystoupala do nejvýše položené vesnice - Rovenska. Druhá skupina vyrazila ze Svaté Heleny do Gerniku. Počasí se výrazně zlepšilo a tak si všichni túry krásnou přírodou a malebné vesnice užívají.
Mgr. Blanka Dvořáková, GEB 2025



1. června 2026 v 17:00 proběhla v aule slavnost.
Jitka Lebrová
01.06.2026 19:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz