Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Smích je svátkem obličeje. Werich

Genialita ptáků

02.02.2022 548 RNDr. Zdeněk Bergman

Genialita ptáků

31. ledna 2022 se na GT sešla skupina zájemců z řad veřejnosti. Přišli na přednášku o ptácích, kterou jsme uspořádali jako komunitně osvětové setkání v rámci projektu Rozvoj metod II. Skupinu seniorů se spolku Zvonkohra vede Ing. Helena Voctářová, která nám napsala:

GENIALITA PTÁKÚ                        

Na Gymnáziu Teplice se právě teď vydali senioři na dobrodružnou výpravu  za pochopením různých druhů geniality, díky nimž jsou ptáci tak úspěšní. Jsou všude kolem nás. V našem krmítku, v parcích, na ulicích, v lesích a lučinách, na horách, na nebi, u vody. Ptáci s výjimečnými schopnostmi či dovednostmi technickými, společenskými, hudebními, prostorovými. Ptáci zkoumající a  přizpůsobiví  rozšiřují naši definici inteligence. K vyvinutí chytrého mozku vede více než jedna cesta . . . .

Průvodkyní na této výpravě je žena, která přírodě a jejímu poznávání zasvětila svůj život, Mgr. Pavla Bergmanová. Nadšená a zanícená bioložka, milovnice přírody a také skvělá vypravěčka, učitelka s charizmatem, které zaplaví a zcela zaujme posluchače. Děkujeme za krásné povídání.

Za všechny ze srdce Helena Voctářová

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

BiO B - kraj

BiO B - kraj

3 fotek

Krajské kolo BiO dne 31. března 2023 na Gymnáziu Teplice.

Mgr. Monika Krausová
31.03.2023 16:15

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz