Logo Ústecký kraj

19. dubna 1880: Stremayrova jazyková nařízení zaručovala rovnoprávnost češtiny s němčinou u státních úřadů.

Gymnázium Teplice na Mistrovství světa

26.02.2024 981 Mgr. Jakub Doboš

Gymnázium Teplice na Mistrovství světa

Ve čtvrtek 22. února 2024 se sedm čtyřčlenných štafet tvořených studenty našeho gymnázia, zúčastnilo mistrovství světa ve veslování na trenažérech. Tato velkolepá akce se konala v pražské O2 aréně a účastnili se ji školy z celé České republiky.

Účast na doprovodném závodě výše zmíněného mistrovství světa si museli vybojovat na prosincové akci Česko vesluje, která se v našem regionu každoročně koná ve sportovní hale v Teplicích. Naši sportovci soutěžili celkem v 7 různých kategoriích, kdy veslovali i ve smíšených čtveřicích. Z velmi dobře organizačně zvládnuté akce s krásnou atmosférou si naši gymnazisté odvezli 5 cenných kovů. Moc všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony, reprezentaci školy a v neposlední řadě i za chuť obětovat prázdninový den sportovní akci pořádané školou.

Pokud byste chtěli alespoň zprostředkovaně zažít atmosféru akce – mrkněte zde.

(Čas, kdy můžete naše reprezentanty vidět: prima dívky 1:07,36,  sexta dívky 1:12,07,  septima dívky 1:52,00, oktáva dívky 1:50,40, oktáva hoši 2:01,08, prima mix 2:37,45, sexta mix 2:42,30 a oktáva mix 2:54,34)

Veslaři:

Prima A – B. Masárová, T. Jelinková, E. Dubinets, L. Antonová, M. Pecka, A. Horáček

Sexta F - J. Faiglová, Ch. Forstová, E. Filipská, K. Pokorná, M. Vošahlík, F. Mencl

Septima –  D. Dobronosová 7.G, S. Hejlová 7.D, J. Ševčíková 7.D, K. Škrabalová 7.G

Oktáva – V. Hrabák 8.B, L. Krippner 8.B, P. Šiler 8.D, J. Bačkovský 8.B, D. Honová 8.B, K. Výborná 8.B, S. Kollárová 8.G a Š. Tučková 8.E

Mgr. Jakub Doboš

Gymnázium Teplice na Mistrovství světa Gymnázium Teplice na Mistrovství světa Gymnázium Teplice na Mistrovství světa Gymnázium Teplice na Mistrovství světa Gymnázium Teplice na Mistrovství světa Gymnázium Teplice na Mistrovství světa

Zpět na: Zprávy

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz