Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

3. června 1934 se vláda ČSR oficiálně přihlásila k francouzsko-sovětskému návrhu východního paktu zajišťujícímu kolektivní bezpečnost.

Gymnázium Teplice ve společnosti univerzit

03.12.2018 2 254 RNDr. Zdeněk Bergman

Gymnázium Teplice ve společnosti univerzit

Gymnázium Teplice se zapojuje do celé řady mezinárodních projektů. Významné místo mezi nimi mají ty, které jsou financovány z Fondů Evropského hospodářského prostoru tzv. EEA Grants.

V letech 2016-17 šlo o dva velké projekty, ve kterých jsme spolupracovali se školami v Norsku a na Islandu. O jednotlivých projektech najdete více informací na jejich samostatných stránkách našeho webu. Nyní se však chceme pochlubit tím, v jaké společnosti se díky těmto projektům  Gymnázium Teplice ocitlo. Totiž mezi mnoha velkými univerzitami. Kromě nás je v dlouhém seznamu účastníků mezinárodních projektů jen jediná škola řadící se do sekundárního vzdélávání (SZŠ a VOŠ zdravotnická). 

Dobře to ukazuje stránka z brožury vydané Domem zahraniční spolupráce.

Kompletní brožuru si můžete prohlédnout zde.

Gymnázium Teplice dosáhlo tohoto výjimečného postavení díky ochotě svých zaměstnanců pracovat na projektech výrazně přesahujících běžné pracovní povinnosti středoškolského učitele. Hlavní organizátorkou výše uvedených projektů je Mgr. Ilona Kuboňová. Ta projekty nejen organizuje, ale i vymýšlí a domlouvá. A hlavně má schopnost dotáhnout vše do zdárného konce včetně ne zrovna jednoduché administrativy.

Více o jednotlivých projektech najdete zde:

POinTS = Progresivní možnosti ve vědě a technologii

TIME = Techonologies in Modern Education

 

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Přespávačka primy

Přespávačka primy

2 fotek

Z pátku 19. na sobotu 20. května 2023 měli primáni noční směnu.

Mgr. Iva Reichová
19.05.2023 22:43

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz