Logo Ústecký kraj

Svěřte mi výchovu a změním tvářnost Evropy. Leibniz

Hledáme hostitelské rodiny pro Liama a Emu

05.07.2023 765 RNDr. Zdeněk Bergman

Hledáme hostitelské rodiny pro Liama a Emu

Srdečně vás všechny zdravíme z YFU kanceláře! Před pár dny skončil červen 2023 a to znamená, že pro vás máme nový čtvrtletní newsletter, ve kterém se dozvíte, co se u nás za poslední tři měsíce odehrálo.

URGENT – hledáme rodiny pro Liama a Emmu⚠️

Emma (16) z Itálie tančí moderní tanec, ráda čte všemožné žánry nebo poslouchá muziku ať už vážnou hudbu, italský rap nebo pop. Pusťte si její video a přijměte ji do své rodiny.

Liam (16) ze Švýcarska rád sportuje a do České republiky jede na sportovní program zaměřený na basketball. Je to milý pracovitý kluk, který rád tráví čas s rodinou i kamarády. Podívejte se na jeho video!

_______________________

Hostitelský program

16. dubna se uskutečnilo setkání hostitelských rodin a studentů/ek v Ostravě. Společně si tak užili krásy Ostravy. Děkujeme Katce Rubišarové za zorganizování!

Do České republiky se na podzim 2023 chystá hned 11 studentů/ek ze zahraničí. Během května se podařilo umístit Chayuta, Dalapat, Riohu, Kwankhao, Catalinu a Yoselin. Během června potom Luisu, Fine a Lorenza. SHOUT OUT Zuzce za výborně odvedenou práci!!! Už chybí pouze Emma a Liam! Přečtěte si o nich na našich stránkách.

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Británie 2024 - 4

Británie 2024 - 4

9 fotek

Krásy jižní Anglie zkoumá skupina 45 našich žáků od 8. do 14. dubna 2024.

RNDr. Zdeněk Bergman
14.04.2024 15:44

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz