06.05.2024 1 138 Mgr. Kateřina Appelová
V pondělí 6. května 2024 se naše město již počtvrté připojilo k celorepublikové akci Jom ha-šoa, aby si veřejně připomnělo památku našich sousedů, kteří se stali nevinnými obětmi holokaustu.
V rámci spolupráce Gymnázia Teplice a spolku Ulpan Teplice, který akci tradičně pořádá, se akce zúčastnilo i několik tříd naší školy.
Mgr. Hana Nováková

29. května 2026 jsme se přidali k celostátnímu projektu Noc kostelů. V Beuronské kapli proběhly dva koncerty, kde účinkovali studenti, učitelé, absolventi, rodiče a sbor Soulady. K nim se přidal…
PhDr. Květuše Martínková
10.06.2026 14:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz