Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Koncert pro kočky

29.01.2020 479 PhDr. Květuše Martínková

Koncert pro kočky

28. ledna 2020 proběhl v aule Koncert pro kočky. Nejprve se ještě podruhé představili výtvarníci se svými nejen kočičími výtvory a pak už začal koncert.

Všechny přítomné sbory - Pramínek, Písklata, Poupata, Canzonetta s Komoráčkem Teplice a sólisté ze ZUŠ Teplice - připravily zajímavý program plný písniček o kočkách. Krátce se představil útulek Teplické kočky (kde máme absolventku a studentku GT). Na závěr jsme si všichni společně zazpívali Malé kotě a Kluky kočičí. Koncert natáčela dětská televize při DDM Bílina.

Děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili, všem, kteří přispěli a také Teplickým kočkám za jejich velmi potřebnou práci.

K. Martínková

Foto Petr Macek

Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Ocasatí obojživelníci

Ocasatí obojživelníci

35 fotek

Výstava v Muzeu města Duchcova připravená herpetologem PhDr. Jiřím Wolfem.

RNDr. Zdeněk Bergman
18.09.2020 17:54

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz