Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Koncert pro kočky

29.01.2020 350 PhDr. Květuše Martínková

Koncert pro kočky

28. ledna 2020 proběhl v aule Koncert pro kočky. Nejprve se ještě podruhé představili výtvarníci se svými nejen kočičími výtvory a pak už začal koncert.

Všechny přítomné sbory - Pramínek, Písklata, Poupata, Canzonetta s Komoráčkem Teplice a sólisté ze ZUŠ Teplice - připravily zajímavý program plný písniček o kočkách. Krátce se představil útulek Teplické kočky (kde máme absolventku a studentku GT). Na závěr jsme si všichni společně zazpívali Malé kotě a Kluky kočičí. Koncert natáčela dětská televize při DDM Bílina.

Děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili, všem, kteří přispěli a také Teplickým kočkám za jejich velmi potřebnou práci.

K. Martínková

Foto Petr Macek

Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky Koncert pro kočky

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Stavba voliér ve dvoře C

Stavba voliér ve dvoře C

17 fotek

Od května do července 2020 probíhala stavba nových voliér pro jeřáby a sovice v Bioaprku GT.

RNDr. Zdeněk Bergman
10.07.2020 14:11

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz