Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Neumíš – naučíme tě, nemůžeš – pomůžeme ti, nechceš – nechceme tě.

Máme zdravé žáky

16.05.2023 274 RNDr. Zdeněk Bergman

Máme zdravé žáky

Naši žáci se zapojili do studie zjišťující jejich návyky související se zdravým životním stylem. Šlo jednak o stravování a spánek, ale také o čas trávený na sociálních sítícha hraním počítačových her. Firma HBSC nám podala tuto potěšitelnou zprávu o výsledku našich žáků:

V úterý 10. května 2023 proběhla ve spolupráci s Úřadem vlády České republiky tisková konference o užívání sociálních sítí a hraní počítačových her u českých dětí a dospívajících. V jejím průběhu byl představen webový tematický report vytvořený na základě výzkumné studie HBSC 2022, jíž se zúčastnili i žáci Vaší školy. Velmi děkujeme Vám, pedagogům a zejména žákům samotným, že jste svým zapojením do sběru dat přispěli k úspěšné realizaci výzkumu.

Výsledky ve vybraných indikátorech souvisejících s pobytem dětí na sociálních sítích a hraním her žáků Vaší školy (ve srovnání se zbytkem ČR) naleznete v příloze. Na základě výzkumných zjištění z reportu náš tým zároveň připravil materiály určené pro učitele a žáky přímo do výuky. Doufáme, že Vám přijdou vhod a najdete pro ně využití.

S poděkováním a přátelským pozdravem,

za celý tým české studie HBSC

Mgr. Michal Kalman, Ph.D.
hlavní řešitel studie HBSC> v České republice

Konkrétní výsledky Gymnázia Teplice jsou tady.

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Přespávačka primy

Přespávačka primy

2 fotek

Z pátku 19. na sobotu 20. května 2023 měli primáni noční směnu.

Mgr. Iva Reichová
19.05.2023 22:43

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz