Logo Ústecký kraj

Svěřte mi výchovu a změním tvářnost Evropy. Leibniz

Máme zdravé žáky

16.05.2023 770 RNDr. Zdeněk Bergman

Máme zdravé žáky

Naši žáci se zapojili do studie zjišťující jejich návyky související se zdravým životním stylem. Šlo jednak o stravování a spánek, ale také o čas trávený na sociálních sítícha hraním počítačových her. Firma HBSC nám podala tuto potěšitelnou zprávu o výsledku našich žáků:

V úterý 10. května 2023 proběhla ve spolupráci s Úřadem vlády České republiky tisková konference o užívání sociálních sítí a hraní počítačových her u českých dětí a dospívajících. V jejím průběhu byl představen webový tematický report vytvořený na základě výzkumné studie HBSC 2022, jíž se zúčastnili i žáci Vaší školy. Velmi děkujeme Vám, pedagogům a zejména žákům samotným, že jste svým zapojením do sběru dat přispěli k úspěšné realizaci výzkumu.

Výsledky ve vybraných indikátorech souvisejících s pobytem dětí na sociálních sítích a hraním her žáků Vaší školy (ve srovnání se zbytkem ČR) naleznete v příloze. Na základě výzkumných zjištění z reportu náš tým zároveň připravil materiály určené pro učitele a žáky přímo do výuky. Doufáme, že Vám přijdou vhod a najdete pro ně využití.

S poděkováním a přátelským pozdravem,

za celý tým české studie HBSC

Mgr. Michal Kalman, Ph.D.
hlavní řešitel studie HBSC> v České republice

Konkrétní výsledky Gymnázia Teplice jsou tady.

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Británie 2024 - 4

Británie 2024 - 4

9 fotek

Krásy jižní Anglie zkoumá skupina 45 našich žáků od 8. do 14. dubna 2024.

RNDr. Zdeněk Bergman
14.04.2024 15:44

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz