Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Vzdělání je ta nejsilnější zbraň, kterou lze změnit svět. Mandela

MESI 4.0 – virtuální mobilita

22.12.2020 1 200 Mgr. Ilona Kuboňová

MESI 4.0 – virtuální mobilita

Ve dnech 9. až 11. prosince 2020 se 12 studentů ze septim a oktáv společně se 6 pedagogy zapojilo do mezinárodní virtuální mobility v rámci projektu Erasmus+ Modern Education in Science for Industry 4.0.

Dalšími účastníky byli studenti a učitelé z německé školy v Bremerhavenu, španělské školy v Puerto Real a litevského gymnázia v Siauliai. Celkem se jednalo o více než 50 osob připojených v MS Teams po celé tři dopoledne. Studenti prezentovali o svých školách, městech i zemi, seznamovali ostatní s výsledky závěrečných prací na téma Průmysl 4.0, na kterých v rámci projektu pracovali. Také se rozdělili do mezinárodních skupin, ve kterých připravovali kvízy pro ostatní, poté soutěžili v odpovídání na otázky spojené s tématem projektu nebo vytvářeli koláže z fotografií. Na závěr byla vyhodnocena fotosoutěž a všichni dostali certifikáty o účasti. Přes technické potíže u některých zahraničních účastníků se virtuální schůzka nahrazující plánované projektové setkání v Litvě vydařila. Naši studenti si zaslouží poděkování za aktivní účast a skvělou reprezentaci Gymnázia Teplice.

Ilona Kuboňová

 

MESI - virtuální setkání MESI - virtuální setkání MESI - virtuální setkání MESI - virtuální setkání MESI - virtuální setkání MESI - virtuální setkání MESI - virtuální setkání MESI - virtuální setkání MESI - virtuální setkání MESI - virtuální setkání MESI - virtuální setkání

Zpět na: Zprávy

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz