25.09.2025 664 Mgr. Barbora Bendová
Ve středu 24. září 2025 se zúčastnilo tříčlenné družstvo dívek ze 3.A ve složení L. Antonová, P. Okgil a A. Šilhavá soutěže v německém jazyce, jejíž první ročník pořádala FF UJEP.
S dlouhou celodenní a náročnou soutěží se děvčata popasovala statečně, byla nejmladším družstvem. A i když to nedopadlo na stupně vítězů, jsou to cenné zkušenosti a hlavně motivace pro příští rok.
Děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci školy!
Mgr. Barbora Bendová


29. května 2026 jsme se přidali k celostátnímu projektu Noc kostelů. V Beuronské kapli proběhly dva koncerty, kde účinkovali studenti, učitelé, absolventi, rodiče a sbor Soulady. K nim se přidal…
PhDr. Květuše Martínková
10.06.2026 14:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz