01.11.2025 808 RNDr. Zdeněk Bergman
2. listopad je tradičně dnem, kdy si připomínáme lidi, kteří již nejsou mezi námi. Za 80 let existence Gymnázia Teplice na něm vyučovalo 435 učitelů. Asi polovina z nich již zemřela. Na mnohé vzpomínají jeích žáci s láskou a vděčností.
Na fotografiích defilují tito profesoři:
2. listopad 2025 je dnem vzpomínání a zamyšlení. Vzpomínání na lidi, které jsme potkali, třeba je i měli rádi a kteří tu již nejsou. A zamyšlení nad tím, jak život plyne a přináší radost i smutek.
29. května 2026 jsme se přidali k celostátnímu projektu Noc kostelů. V Beuronské kapli proběhly dva koncerty, kde účinkovali studenti, učitelé, absolventi, rodiče a sbor Soulady. K nim se přidal…
PhDr. Květuše Martínková
10.06.2026 14:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz