Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Pangea

14.04.2020 418 Mgr. Blanka Dvořáková

Pangea

Pangea je mezinárodní soutěž pro druhý stupeň základní školy. Její úlohy jsou ze života, popisují a řeší situace, se kterými setkáváme každý den. Nevíme, zda za rok budou žáci zpracovávat grafy a statistiky z období koronaviru, ale víme, že letos (2020) byla tato dvě témata: Záchranné služby a Média.

Témata jsou opravdu úzce spjata s našimi životy: všichni dnes ze svých domovů pomocí médií sledujeme činy záchranných služeb (zdravotníků, hasičů, policistů a dalších).

Školní kolo soutěže proběhlo v únoru. V každém ročníku se v naší republice účastnilo přibližně 7 000 žáků. Dnes 14. dubna 2020 byly zveřejněny výsledky.

Do finále, které se bude konat v Praze, postupuje letos pouze jedna žákyně - Šárka Kolenatá z 1.A. Gratulujeme. Termín finále bude určen až po skončení nouzového stavu.

Ale nesmíme zapomenout ani na ostatní třídy a zde máme první tři místa v každém ročníku. Také gratulujeme.

Účastníci soutěže se mohou podívat na své výsledky na stránkách www.pangeasoutez.cz pod jmény a hesly, které obdrželi během školního kola soutěže. Ti, kteří zapomněli či ztratili vstupní údaje, mohou si o ně napsat na dvorakova@gymtce.cz

Blanka Dvořáková

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Ocasatí obojživelníci

Ocasatí obojživelníci

35 fotek

Výstava v Muzeu města Duchcova připravená herpetologem PhDr. Jiřím Wolfem.

RNDr. Zdeněk Bergman
18.09.2020 17:54

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz